Wpis z mikrobloga

->bądź blondyneczką z zielonym plecaczkiem szukającą wrażeń
->stój przed dużym pickupem z przyczepą
->o boże o #!$%@? nie zatrzymuje się
->ucieknij w ostatnim momencie
->kładź się na ziemi i udawaj że zostałaś ranna
->chlip chlip ratunkuuuuu

#protest #usa
Z.....y - ->bądź blondyneczką z zielonym plecaczkiem szukającą wrażeń 
->stój przed ...
  • 124
  • Odpowiedz
Tylko moim zdaniem jechanie w stojących ludzi


@svickova: tylko twoim zdaniem są to ludzie.

Btw. uwielbiam jak odpady dostają reality check. no przecież jesteśmy ludźmi, zatrzyma się, życie ludzkie najważniejsze XD, sorki, wasza gówno egzystencja nie jest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@svr_: A twoim zdaniem to nie są ludzie? Masz może jakąś rozpiskę, czyja egzystencja jest gównem, a czyja nie? Bo nie wiem, czy już spadać z rowerka.
  • Odpowiedz
@svickova: jeżeli zostaniesz napadnięta - czyje życie bedzie się dla Ciebie liczyć bardziej - Twoje, czy napastnika?
Bo generalnie myślę gość miał taki dylemat właśnie.
Banda atakujących czy ja sam?
  • Odpowiedz
@konto_dla_trybu_nocnego: Pickupy też potrafią tam być P O T Ę Ż N E


@Cytryn__: akurat ten konkretny to solidny fuckup, w sensie bezsensowna pokazówka o zmniejszonej funkcjonalności, o czym Demuro zresztą wyraźnie mówi. Ae fakt, pickupy to mają spore ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agaja: Ale oni atakują samochód dopiero, kiedy wjechał na pełnej piździe w ludzi. Wcześniej po prostu nie chcieli pozwolić mu przejechać. No to ja nie wiem, kto tu jest napadnięty, ale jak dla mnie laska, w którą wjeżdża samochód.
  • Odpowiedz
@svickova: myślę, że w obliczu nastrojów panujacych w USA gość wolał nie sprawdzac, po co oni chcą go zatrzymać ¯\_(ツ)_/¯

Jasne, że rozhezdzanie ludzi nie jest ok, ale można zrozuniec jego reakcje
  • Odpowiedz
  • 4
@svickova napadnięty jest kierowca, ponieważ próbowali ograniczać jego wolność(a może na fali społecznego niezadowolenia też okraść) która w Stanach gwarantuje konstytucją.
  • Odpowiedz