Wpis z mikrobloga

->bądź blondyneczką z zielonym plecaczkiem szukającą wrażeń
->stój przed dużym pickupem z przyczepą
->o boże o #!$%@? nie zatrzymuje się
->ucieknij w ostatnim momencie
->kładź się na ziemi i udawaj że zostałaś ranna
->chlip chlip ratunkuuuuu

#protest #usa
Z.....y - ->bądź blondyneczką z zielonym plecaczkiem szukającą wrażeń 
->stój przed ...
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@giovan-a: O czym ty mówisz? Ludzie na filmie stoją i protestują, fakt blokują drogę ale to chyba nikogo nie usprawiedliwia, żeby w nich wjeżdżać xD Zaczęli walić w szyby dopiero jak typ przejechał kogoś samochodem
  • Odpowiedz
@rybsonk: A to przepraszam, nie wiedziałam, że byliście na tym proteście i wiecie, co tam się działo. Ja widzę grupę zjebów, którzy atakują przejeżdżającego kierowcę.
  • Odpowiedz
@giovan-a: rozumiem że jak jest protest rolników, górników, przedsiębiorców czy pielęgniarek i jest zablokowana ulica to wolno w nich wjeżdżać jeśli się gdzieś spieszysz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@giovan-a: Specjalnie dla ciebie załączam plan wydarzeń z filmu:
1. Koleś próbuje rozjechać parę osób
2. Ludzie walą mu w szyby
I zajebisty argument masz nagle, nie byliśmy tam xD No bo ty byłaś xD
  • Odpowiedz
Jakbym słyszała w mediach, że protestujący zachowują się jak ci w Stanach, to oczywiście, że tak. To zagrożenie życia.


@giovan-a: protestujący protestują, a to że sytuacja sprowokowała też zamieszki i szabrowanie sklepów to trochę osobna sprawa
  • Odpowiedz
To fajnie, że znasz kontekst tego co zaszło, mimo, że film zaczął się w środku akcji i nie wiadomo co działo się kilka minut wcześniej. Wracaj do lekcji.


@rolnik_wykopowy: to jaki był kontekst?
  • Odpowiedz
@svickova: A co miało mnie nauczyć? Zobaczyłem kretyński komentarz broniący motłochu, to wybuchłem. Nie jestem z tego dumny, ale na pewno nie będę przepraszał. Ja też nie znam, ale patrząc na to, co dzieje się z przypadkowymi przechodniani, czy właścicielami sklepów, którzy ośmielą się motłochowi zwrócić uwagę, to mam prawo domniemywać, że tłum nie miał pokojowych zamiarów. Następna sprawa: ktoś kazał spaślakowi stać przed maską? Nie wiesz o tym, że
  • Odpowiedz
Szkoda tylko, że podobni tobie muszą się przekonać na własnej skórze, czyli dostać oklep od tych, których bronią, żeby się nauczyć.


@rolnik_wykopowy: o, ale bardzo ładne podsumowanie bronienia amerykańskiej policji w obecnej sytuacjj, propsik za samokrytykę
  • Odpowiedz