Wpis z mikrobloga

@saakaszi: Wlność Bosaka jest na zasadzie "jak nie masz nic do ukrycia to nie musisz się obawiać inwigilacji władzy". Tak samo jak będziesz miał poglądy dokładnie jak Bosak, to będziesz wolny i będziesz mógł robić co chcesz.
@RubinWwa: Wolność oznacza, że państwo nie #!$%@? się w życie obywatela dopóki on nie narusza wolności innego obywatela swoim działaniem.

@RubinWwa: Napisałem "obywatelem", a nie człowiekiem. Osoby nie będące obywatelami mają mniejsze prawa niż obywatele. Szczegóły tych praw to temat na oddzielną rozmowę.
@saakaszi: to jest czysty zamordyzm. Dla takich ludzi nie powinno być w ogóle miejsca w polityce.

A później widzę te pełne hipokryzje skamlące psy z Konfederacji, którym się nie podoba że nikt z nimi dialogu politycznego nie chce prowadzić, już widzę to oburzenie jakby ktoś żądał zdelegalizowania tej "antysystemowej" partyjki..
@RubinWwa: Nie każda istota o materiale genetycznym człowieka przed swoimi narodzinami musi być automatycznie chroniona na każdym etapie rozwoju w taki sam sposób, jak tama sama istota ale po osiągnięciu pewnego etapu rozwoju, np. płód po 12 tygodniu istnienia.
@AQuoPrimum: Nigdzie nie napisałem, że ten kto nie jest obywatelem automatycznie nie jest człowiekiem. Napisałem tylko, że obywatele mają większe prawa niż osoby nie będące obywatelami oraz, że nie każda istota o materiale genetycznym człowieka przed swoimi narodzinami musi być automatycznie chroniona na każdym etapie rozwoju w taki sam sposób, jak tama sama istota ale po osiągnięciu pewnego etapu rozwoju.