Wpis z mikrobloga

Czołem Mirasy i Mirabelki,

#rozdajo sosu w butelce z najostrzejszych zupek - Ramen ostry kurczak

Chciałem zaprezentować Wam mój nowy sklep Pani Zupka w którym tak jak nazwa wskazuje chciałbym się skupić na azjatyckich daniach i zupach instant takich jak koreańskie czy japońskie rameny do gotowania ale w przyszłości również na zupkach takich bardziej zwykłych - po prostu do zalania.

Znajdziecie też u mnie inne produkty do przygotowania posiłków samemu tj. makarony czy sosy. Sklep jest ogólnie azjatycki ale z naciskiem na dania instant.

Mogę też się pochwalić sosem z tych najostrzejszych zupek - Ramen ostry kurczak - w butelce. Ciężko go dostać a dla Was jest do wygrania w #rozdajo

Wystarczy dać plusa, wszyscy biorą udział - nawet zielonki.

Poza tym przekazuje Wam na #dziendziecka kod rabatowy na 15% ważny dziś i jutro - wykopzupke

Jeśli macie pytania to komentarze są Wasze.

P.S. sklep jest zupełnie nowy, więc proszę o wyrozumiałość i może małe wsparcie dla starego mirasa ;) z góry dzięki

Gdyby ktoś chciał polubić socjale to fb i insta - panizupkapl

#rozdajo #panizupka #ostrezarcie #ramen #instant #azja #jedzenie #korea #japonia #zupka
jack5on - Czołem Mirasy i Mirabelki,

#rozdajo sosu w butelce z najostrzejszych zup...

źródło: comment_1590930551wPC2aeCZag8pRqIrSfz304.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@jack5on: opis przy okazji informacji o dostawie to tragedia. To Ty zawierasz umowę z przewoźnikiem i łaski nie robisz, że się z nim skontaktujesz, gdy paczka zaginie, bo to Ty jesteś stroną, a nie osoba, która kupiła produkty.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@grey_m poza tym tam nie bylo napisane, ze z wielką łaską sie skontaktuje, nie unikam pomocy w takich sytuacjach ale to nie jest moj pierwszy sklep i co ludzie potrafią jadem pluc przy zagubionej przesyłce to jest tragedia.
  • Odpowiedz
@jack5on: > nie bylo napisane, ze z wielką łaską

Niestety tak to odebrałam. Ale podziwiam za dokonanie zmiany. Może to nie jest dużo, ale właśnie składam zamówienie.

Co się zaś tyczy kupujących, którzy nie rozumieją, że nie śledzisz kuriera na każdym kroku - szczerze współczuję. Przeraża mnie fakt, że takie osoby mają prawa wyborcze.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@xadereq przez kubek. Jest go mniej wagowo a jest droższy. Poza tym łatwiej go przygotować bo tylko sie zalewa a nie gotuje. Nie wiem dokładnie co jest powodem bo też mnie to dziwi ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ssto taaak. Zdziwisz sie jak potrafi smakować zupka z paczki. Można tez na wzór Koreańczyków wkroic sobie do niej warzywa i wbić jajko i wtedy to juz w ogóle jest mistrzostwo. Polecam Ci ramen jin łagodny. Zacznij od tej
  • Odpowiedz