Wpis z mikrobloga

Czołem Mirasy i Mirabelki,

#rozdajo sosu w butelce z najostrzejszych zupek - Ramen ostry kurczak

Chciałem zaprezentować Wam mój nowy sklep Pani Zupka w którym tak jak nazwa wskazuje chciałbym się skupić na azjatyckich daniach i zupach instant takich jak koreańskie czy japońskie rameny do gotowania ale w przyszłości również na zupkach takich bardziej zwykłych - po prostu do zalania.

Znajdziecie też u mnie inne produkty do przygotowania posiłków samemu tj. makarony czy sosy. Sklep jest ogólnie azjatycki ale z naciskiem na dania instant.

Mogę też się pochwalić sosem z tych najostrzejszych zupek - Ramen ostry kurczak - w butelce. Ciężko go dostać a dla Was jest do wygrania w #rozdajo

Wystarczy dać plusa, wszyscy biorą udział - nawet zielonki.

Poza tym przekazuje Wam na #dziendziecka kod rabatowy na 15% ważny dziś i jutro - wykopzupke

Jeśli macie pytania to komentarze są Wasze.

P.S. sklep jest zupełnie nowy, więc proszę o wyrozumiałość i może małe wsparcie dla starego mirasa ;) z góry dzięki

Gdyby ktoś chciał polubić socjale to fb i insta - panizupkapl

#rozdajo #panizupka #ostrezarcie #ramen #instant #azja #jedzenie #korea #japonia #zupka
jack5on - Czołem Mirasy i Mirabelki,

#rozdajo sosu w butelce z najostrzejszych zup...

źródło: comment_1590930551wPC2aeCZag8pRqIrSfz304.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@CapaldiTheDoctor dzięki za feedback. Informacje o kaloryczności pojawiają sie niebawem ale chce to zrobic w formie wysuwanej i muszę najpierw to ogarnąć jakimś JavaScriptem. Mogłem tam dać paste o ostrym żarciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kurde zapisuje stronke takiego czegos szukalem, bede szarpal i zebami otwieral łaaa ps sa jakies bonusy jak sie za 100 - 200 zl zamowi jakies testowe probki gratis to by ci przyciaglo ludzi hmm ?
  • Odpowiedz
@jack5on: One są nierówne. Jadam je dosyć często, i czasami trafiają się takie, że muszę nawet popić wodą, a czasem takie, że wchodzi gładko. Muszą poprawić proces kontroli jakości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@GaiusBaltar też tak mam tylko, ze ja tłumacze to lepszym lub gorszym dniem. Myślę, że wpływ ma tez to co się jadło wcześniej przez cały dzień. Ale w sumie możesz mieć rację.
  • Odpowiedz
@jack5on: Sklep całkiem w porządku, już sobie przygotowałem listę zakupów. Są jakieś szanse na pojawienie się oleju sezamowego? Ciężko ostatnio dostać dobry, i bym przy okazji kupił.
  • Odpowiedz