Wpis z mikrobloga

Czołem Mirasy i Mirabelki,

#rozdajo sosu w butelce z najostrzejszych zupek - Ramen ostry kurczak

Chciałem zaprezentować Wam mój nowy sklep Pani Zupka w którym tak jak nazwa wskazuje chciałbym się skupić na azjatyckich daniach i zupach instant takich jak koreańskie czy japońskie rameny do gotowania ale w przyszłości również na zupkach takich bardziej zwykłych - po prostu do zalania.

Znajdziecie też u mnie inne produkty do przygotowania posiłków samemu tj. makarony czy sosy. Sklep jest ogólnie azjatycki ale z naciskiem na dania instant.

Mogę też się pochwalić sosem z tych najostrzejszych zupek - Ramen ostry kurczak - w butelce. Ciężko go dostać a dla Was jest do wygrania w #rozdajo

Wystarczy dać plusa, wszyscy biorą udział - nawet zielonki.

Poza tym przekazuje Wam na #dziendziecka kod rabatowy na 15% ważny dziś i jutro - wykopzupke

Jeśli macie pytania to komentarze są Wasze.

P.S. sklep jest zupełnie nowy, więc proszę o wyrozumiałość i może małe wsparcie dla starego mirasa ;) z góry dzięki

Gdyby ktoś chciał polubić socjale to fb i insta - panizupkapl

#rozdajo #panizupka #ostrezarcie #ramen #instant #azja #jedzenie #korea #japonia #zupka
jack5on - Czołem Mirasy i Mirabelki,

#rozdajo sosu w butelce z najostrzejszych zup...

źródło: comment_1590930551wPC2aeCZag8pRqIrSfz304.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@jack5on Z jednej strony fajnie, że coraz więcej produktów zagranicznych, także spożywczych można kupić w Polsce, chętnie bym spróbował zupek instant na rynek azjatycki.
Z drugiej strony kiedyś by coś poznać trzeba było w dane miejsce pojechać, wysilić się, a nie po prostu kliknąć ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jack5on: czy te łagodne są rzeczywiście łagodne czy to tylko deklaracja producenta? Zamówiłbym bo lubię zupki, z drugiej ograniczenia okołowrzodowe nie pozwalają mi jeść ostrych a np nongshimy niektóre łagodne (np owoce morza) przepalają mnie na wylot
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Waspin w tej chwili nie ma żadnej zupełnie łagodnej ale ramen jin łagodny jest minimalnie ostry wiec teraz mógłbyś zamówić tylko tą. Czy to w kubku czy to do gotowania w paczce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jack5on: dzięki za info, u mnie niestety nawet trochę ostre odpada (w skrajnym przypadku czekałby mnie szpital). Może kiedyś w przyszłości...
  • Odpowiedz
  • 0
@jack5on jak wypadają rameny do gotowania w porównaniu do tych instant? Który z tych, co nie są piekielnie pikantne byś polecił?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Roszp no jest to inna liga, nie podlega to dyskusji. Szczególnie makaron robi tam robotę. Polecam właściwie każda. Nie ma niedobrej tylko ewentualnie może byc o takim smaku którego nie lubisz. Polecam ramen jin - ostry jest na takim poziomie, że można śmiało zjeść nawet gdy się ostro nie je a łagodny jest delikatnie ostry więc warto zacząć przygodę z tymi zupkami od właśnie tych.
  • Odpowiedz
Niedługo kończą mi się sosy to pewnie coś zamówię, brakuje mi jednak daty do spożycia. Robię zazwyczaj duże zapasy i większość sklepów z których korzystam przy produkcie ma datę przydatności do spożycia najstarszego egzemplarza na magazynie.
  • Odpowiedz