Wpis z mikrobloga

Afryka to rejon skrajnie ciężki do życia w niektórych miejscach. W Europie czy Azji ludzie nie poświęcali tyle energii żeby przeżyć (dzikie zwierzęta plus trudny utrudniony dostęp do wody).


@nie_tak_szybko: jest dokladnie odwrotnie jak uwazasz
tam gdzie zyje sie ciezko ludzie wiecej osiagaja bo musza by przezyc
Afryka (poza faktycznie jaka sahara itp) to kraj w ktorym wszystko jest na wyciagniecie reki
nie maja zim jakie miewala Europa po -30 do ktorych trzeba bylo sie przygotowywac przez
  • Odpowiedz
@Homodoctus To co tutaj bredzisz to rozkminy chłopka roztropka z pod budki z piwem. Kolega od kieliszka coś Ci opowiedział i już wiesz jak to jest na świecie. Idź do szkoły nieuku z kompleksem małego pindola.
  • Odpowiedz
@Homodoctus Artykul na Wikipedii, który to wyjaśniał był dla Ciebie za długi i za trudny co? Kolorowa mapka zrobiona przez c--j wie kogo, c--j wie gdzie, to jest źródło! Wiedzę czerpiesz z memow i Google grafika, brawo mistrzu! Jeżeli chcesz dowieść, że biały człowiek jest bardziej inteligentny niż czarny, to Ty się lepiej nie przyznawaj, że jesteś biały kolego.
  • Odpowiedz
@Homodoctus Ale zgodzić się muszę z tym co napisałeś o klimacie. Bo faktycznie czytałem o tym, że konieczność robienia zapasów, planowania itp. mogła mieć wpływ na rozwój cywilizacyjny. Tyle tylko, że w tej dyskusji jest to argument z d--y, bo nie ma nic wspólnego z kolorem skóry. Czarni, którzy dziś mieszkają w USA i którym udało się wyrwać z nędzy osiągają sukcesy, również w nauce. Barrack Obama - z bogatej rodziny,
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Podałem przykłady, czy zimdoktrynowany islamista w jakimkolwiek państwie islamski miał wybor? Byłeś kiedyś w takim kraju? Praktycznie Nie da się wyjść z tego ograniczenia mentalnego, a sam tego nie wybrał. To samo tyczy się niepełnosprawnych ludzi, z których beka cosziennie przestacza się przez wykop. To samo z Azjatami, ludźmi chorymi psychicznie, skrajnie biednymi. Nie wspomnialem nic o merytoryce tego wpisu, tylko o śmianiu się z rzeczy niezależnych od danego
  • Odpowiedz
Czarni, którzy dziś mieszkają w USA i którym udało się wyrwać z nędzy osiągają sukcesy, również w nauce.


@GrammarNazi: Bardzo nieliczni. Tak jak nieliczni cyganie osiagaja stopnie naukowe i zostaja swiatowej slawy naukowcami.
  • Odpowiedz
@Homodoctus podałeś adres do jakiejś strony typie, co ja tam mam sobie szukać? Pewnie wpisałeś w Google grafika i tak sobie zapisałes a teraz udajesz cwaniaka. Przynajmniej już wiemy, że nie skończyłeś żadnych studiów, bo jak ogólny adres do strony to dla Ciebie źródło to wiemy, że nigdy w życiu nie pisałeś pracy licencjackiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Matioz Może najpierw przeczytaj swój poprzedni post i zastanów się czego ja tam nie zrozumiałem? Coraz częściej widzę taka tendencje, że ktoś komuś zarzuca, że nie umie czytać ze zrozumieniem, jak w rzeczywistości to on sam nie napisał o co mu chodzi, a potem się pluje, że "nie czytasz ze zrozumieniem" xD mimo, że napisał co innego, a pewnie resztę miał we łbie, ale nie umial tego napisać xD Gosciu, do
  • Odpowiedz
@Homodoctus Nie chce mi się Ci więcej odpisywać, widać, że jesteś ciemniakiem, nieukiem i mitomanem. Skoro mieszkasz w willi i jesteś białym bogaczem to na pewno masz ciekawsze rozrywki niz pisanie na wypoku, idź się bawić z biała elitą i usuń konto na wypoku, bo to wstyd być na wypoku.
Pooglądaj sobie kolorowe wykresy na dobranoc. (A może gnoje jakiegoś małolata? Przypal, ale c--j w to) Elo.
  • Odpowiedz