Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wchodzę tu czasem pośmiać się z tych kresek, opisów anatomii, opowieści Klaudiusza xd ale to co widzę w zachowaniu wielu obecnych tu kompletnie rozwala

Czytałem ostatnio posty pod tagiem tinder i wam znacznie bliżej do kobiet niż mężczyzn. Laska wyśmiała na wstępie spotkania typa, że ten jest niższy niż myślała a ten zamiast jakoś ofensywnie odpowiedzieć, cokolwiek sensownego zadziałać, wolał skulić się i po paru minutach zakończyć spotkanie symulując ból nogi XDD

Kolejny ananas. Jechał 50 kilometrów żeby pospacerować kilka minut w deszczu. Jak laska dzień później powiedziała NARA to dopytywał grzecznie czym zawinił XDD

Zacznijcie się szanować i zachowywać jak faceci. Te wpisy o czekaniu aż laska odpisze, analizowaniu wszystkiego co mówi, tworzenia miłości życia po 3 dniach pisania... Dalej to wasze przejmowanie się "ojeju czy będę dobry w łóżku, czy za niski nie jestem, może mam zbyt małego". Poczytajcie to czasem sobie z jakimś tam dystansem i popatrzcie jak żałośni w tym jesteście. Już nie mówię nawet o tym żebyście mieli jakieś wymagania względem kobiet, bo z tego co widzę boginią staje się każda która odpisze na więcej niż 5 wiadomości. Czas najwyższy zmężnieć panowie.

#tinder #blackpill #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed11e610054036b426bc972
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 13
a ten zamiast jakoś ofensywnie odpowiedzieć, cokolwiek sensownego zadziałać, wolał skulić się i po paru minutach zakończyć spotkanie symulując ból nogi XDD


@AnonimoweMirkoWyznania: Czyli uwazasz że to był shittest z jej strony? To są typy wychowywane przez nadopiekuńcze matki, może bez doświadczenia z laskami i dlatego tak zareagował. Postawa uległa i zamiast zareagować to uciekł.

Kolejny ananas. Jechał 50 kilometrów żeby pospacerować kilka minut w deszczu. Jak laska dzień później powiedziała
@AnonimoweMirkoWyznania: Wincyj pompowania toksycznych wzorców męskości, to na pewno pomaga XD

To są typy wychowywane przez nadopiekuńcze matki, może bez doświadczenia z laskami i dlatego tak zareagował.


@pijekubusplay: Otóż to i tego nie jest się łatwo pozbyć. Sam byłem wychowany przez matkę i ogarnąłem, że jestem zbyt ugodowy jakieś 6 lat temu - przestałem się zgadzać na wszystko. Ale wciąż jak jakaś różowa po mnie po ciśnie, to jak odszczekuje
@push3k-pro:
Żyć, po prostu #!$%@? żyć.
Lubisz grać w gierki to sobie graj, ostatnio na spotkaniu nawijałem typiarze przez 2h o tibii i dlaczego jest najlepszą grą, w której śmierć boli jak śmierć w prawdziwym życiu. Opowiadaj o tym co lubisz, ale rób to z PASJĄ, nie ma nic lepszego niż słuchanie osoby, która lubi i wierzy w to co mówi. Temat może być każdy od ornitologii po no co chcesz.
Zacznijcie się szanować i zachowywać jak faceci. Te wpisy o czekaniu aż laska odpis


@AnonimoweMirkoWyznania: Dam kilka cyatów z wpisu OPa, które to obrazują.

wyśmiała na wstępie spotkania typa, że ten jest niższy niż myślała a ten zamiast jakoś ofensywnie odpowiedzieć

dopytywał grzecznie czym zawinił

Zacznijcie się szanować i zachowywać jak faceci.

Dalej to wasze przejmowanie się "ojeju czy będę dobry w łóżku, czy za niski nie jestem, może mam zbyt
Tzn. jak?


@push3k-pro: "jakoś ofensywnie odpowiedzieć, cokolwiek sensownego zadziałać". Czyli reagować zdecydowanie, chamsko albo miło ale coś robić a nie spuszczać wzrok i symulować ból nogi xd

Otóż to i tego nie jest się łatwo pozbyć. Sam byłem wychowany przez matkę i ogarnąłem, że jestem zbyt ugodowy jakieś 6 lat temu - przestałem się zgadzać na wszystko. Ale wciąż jak jakaś różowa po mnie po ciśnie, to jak odszczekuje słychać w
Żyć, po prostu #!$%@? żyć.

Lubisz grać w gierki to sobie graj, ostatnio na spotkaniu nawijałem typiarze przez 2h o tibii i dlaczego jest najlepszą grą, w której śmierć boli jak śmierć w prawdziwym życiu.

@Gromer: I drugiej randki, po takich wywodach, nie miałeś, więc czy to taka dobra rada?