Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cegiełka do debaty na temat #podrywajzwykopem. Mam licencję pilota PPL(A), co umożliwia mi organizację dość unikatowych randek – po prostu przelotu samolotem nad (bliższą i dalszą) okolicą. Powinno się podobać, nie? Facet z pasją, takie tam xD. Jednak nawet to nic nie daje, już kilka razy tak zrobiłem i nic poza koleżeńską znajomością z tego nie wyszło.

Po prostu nie mam dobrej mordy. Naprawdę im dłużej żyję, tym bardziej dochodzę do takich wniosków. Kumple #chad zaruchają nawet po randce na najtańszym piwie w spelunie.

INB4 "jesteś beta i płacisz za samolot dla laski" – nie, nie jest tak, bo i tak co jakiś czas chcę polatać dla funu (latanie to moja pasja od zawsze) i utrzymania umiejętności, w życiu bym nie zapłacił tylko dla kobiety. Samolot też nigdy nie był na pierwsze spotkanie.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed10c200054036b426bc944
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 50
co umożliwia mi organizację dość unikatowych randek – po prostu przelotu samolotem nad (bliższą i dalszą) okolicą. Powinno się podobać, nie? Facet z pasją, takie tam xD


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie chcą się przelecieć? Durne jakieś. Albo bez urazy - jesteś po prostu brzydki i co byś nie wymyślił za randki, nie podniecasz jej seksualnie z racji posiadania słabych genów. To mądrze że dajesz laskom emocje, taki lot to wielkie przeżycie, ale najwidocznie
@Kowixx: na każdą z pewnością nie. Natomiast George Cloney podoba się zdecydowanej większości kobiet, co dobitnie pokazuje że wygląd jest najważniejszy i daje praktycznie pewność pomyślnego uwodzenia kobiet. To samo działa w drugą stronę, zobacz ile osób tu uwielbia Barbarę Palvin, pewnie 100% mężczyzn by nie uwiodła, ale z pewnością kilkanaście razy więcej niż zwykła dziewczyna. I nie jest to żadne magiczne zaklęcie a po prostu atrakcyjność fizyczna.
@AnonimoweMirkoWyznania: Gratuluję licencji, fajnie mieć coś takiego, pewnie kosztowało dużo wysiłku. Dochodzę do podobnych wniosków niestety, morda jest wszystkim, szczególnie w ostatnim czasie zepsucia tinderem. Wydawało by się, że taki lot to jaki w filmie, romantycznie, emocjonująco i w ogóle, no ale nie z Tobą :( Ja już próbowałem różnych rzeczy też, siłownia, potrafię całkiem dobrze tańczyć, licencji na latanie nie mam, ale mam motocykl dla adrenaliny, zrobiłem sobie nawet profesjonalną
@AnonimoweMirkoWyznania: trzeba było im jeszcze #!$%@? po mieszkaniu kupić dla zachęty. Wtedy to byś był ich najlepszym kumplem EVER!
Sorry ziom, ale gniję z takich łosi, którzy prześcigają się w wymyślaniu atrakcji randkowych dla #!$%@? OBCYCH CIP!!!
Zrozum jeden z drugim, że to działa tylko jeszcze większym #!$%@? wśród panienek. Idź z nią na kawę, zwykłą #!$%@? kawę za 20 zł w miłej kawiarni i pogadaj, tyle wystarczy jeśli się podobasz.
@AnonimoweMirkoWyznania: albo to działa tak, że jaki by nie był-przystojny, przeciętny albo najbrzydszy, jeśli lata z laskami tylko po to żeby szpanować, a później coś z tego mieć to większość dziewczyn to wyczuje i dlatego nie ma kontynuowania znajomości. A chyba op takie ma nastawienie i oczekiwania, więc nie o swój wygląd powinien się martwić w pierwszej kolejności.
OP:

kiedy wy zrozumiecie że nic - ani licencja pilota, ani wzrost, ani super ciało, ani kwadratowa szczęka, ani kasa, ani co tam sobie jeszcze wymyślacie - nie gwarantuje sukcesu w podrywie.. zwiększa szanse, to prawda, ale to nie magiczne zaklęcie które działa na każdą kobietę


@Kowixx: kiedy Ty w końcu zrozumiesz, że nic poza mordą nie działa na żadną

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: