Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cegiełka do debaty na temat #podrywajzwykopem. Mam licencję pilota PPL(A), co umożliwia mi organizację dość unikatowych randek – po prostu przelotu samolotem nad (bliższą i dalszą) okolicą. Powinno się podobać, nie? Facet z pasją, takie tam xD. Jednak nawet to nic nie daje, już kilka razy tak zrobiłem i nic poza koleżeńską znajomością z tego nie wyszło.

Po prostu nie mam dobrej mordy. Naprawdę im dłużej żyję, tym bardziej dochodzę do takich wniosków. Kumple #chad zaruchają nawet po randce na najtańszym piwie w spelunie.

INB4 "jesteś beta i płacisz za samolot dla laski" – nie, nie jest tak, bo i tak co jakiś czas chcę polatać dla funu (latanie to moja pasja od zawsze) i utrzymania umiejętności, w życiu bym nie zapłacił tylko dla kobiety. Samolot też nigdy nie był na pierwsze spotkanie.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed10c200054036b426bc944
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 50
  • Odpowiedz
to nie podrywajcie. Sprzeciwcie się systemowi


@Kowixx: To samo im mówię, tylko na poważnie. Skoro widzą, że to ustawiona gra, to po co walą głową w mur?

Jest tyle ciekawych rzeczy do robienia. Jeżeli ma się jako takie warunki startowe, to można wszystko, w granicach rozsądku naturalnie.

Badania pokazały, że pieniądze mogą uprzyjemnic samotmość do tego stopnia, że nie ma różnicy. Więc jak komuś nie idzie z ludźmi, to jest
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Twoje zainteresowania i wygląd działają pozytywnie na kobiety. Ale nie potrafisz jeszcze wejść z kobietą na poziom kontaktu fizyczno-sexualny. Czyli po prostu nie wiesz jak się skutecznie do niej dobrać. Tego trzeba się nauczyć. Techniki są tu dość proste i bardzo skuteczne. Kobiety przychodzą na spotkania z tobą z pozytywnym nastawieniem i nie wykluczają żadnej opcji tak że sexu w chmurach. Przekonasz się o tym jak ją podczas spotkania
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Czyli mówisz, że schemat: Ma licencję ATPL -> Ma hajs na zrobienie tej licencji -> Będzie pilotem -> Później też będzie miał hajs, nie działa na Tinderówki? Polecam zmianę portalu na Badoo, bo tam więcej takich Pań, które szukają bankomatu. Tinderówki zazwyczaj chcą się wybawić, ale kto wie może zapisała sobie twój numer i skontaktuje się z Panem pilotem jak już będzie gotowa "do stabilizacji"? ( ͡° ͜
  • Odpowiedz