Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cegiełka do debaty na temat #podrywajzwykopem. Mam licencję pilota PPL(A), co umożliwia mi organizację dość unikatowych randek – po prostu przelotu samolotem nad (bliższą i dalszą) okolicą. Powinno się podobać, nie? Facet z pasją, takie tam xD. Jednak nawet to nic nie daje, już kilka razy tak zrobiłem i nic poza koleżeńską znajomością z tego nie wyszło.

Po prostu nie mam dobrej mordy. Naprawdę im dłużej żyję, tym bardziej dochodzę do takich wniosków. Kumple #chad zaruchają nawet po randce na najtańszym piwie w spelunie.

INB4 "jesteś beta i płacisz za samolot dla laski" – nie, nie jest tak, bo i tak co jakiś czas chcę polatać dla funu (latanie to moja pasja od zawsze) i utrzymania umiejętności, w życiu bym nie zapłacił tylko dla kobiety. Samolot też nigdy nie był na pierwsze spotkanie.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed10c200054036b426bc944
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 50
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale on lata z różowymi dla szpanu. Podsumowanie, że kumple wyrywają laski podczas wyjścia na bro, a on organizuje super unikatowe randki, zabiera na samoloty, a dalej nic z tego nie ma o czymś świadczy. Zamiast gadać jakim to jest się super kolesiem z ciekawym hobby, ale i tak przekreślonym u dziewczyn przez rzekomo zły wygląd, może jednak warto się zastanowić nad swoim charakterem i podejściem do sprawy.
  • Odpowiedz
BliskaLoszka: @Dextor_the_Great: śmiesznie się wijesz, byle tylko nie przyznać, ze oceniasz jego pasje z powodu wyglądu. Ja tam bardziej widzę tylko stwierdzenie faktu, ze on nieważne jakby się starał to i tak będzie w tyle za przystojnymi kolegami. Ty oczywiście tylk dlatego już zrobilas z niego pajaca, który w ogóle lotnictwem zainteresował się, ze szpanować laskom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma się co licytować czyja opinia jest lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja mam takie zdanie na ten temat i tyle, a nie przyznam się do tego co mówisz, bo tak nie myślę. Nie chciałam z nikogo robić pajaca, ale czasem łatwo jest zwalać wszystkie porażki na wygląd, zamiast zastanowić się nad swoim zachowaniem i charakterem.
  • Odpowiedz
GłuchaMaciora: @Kowixx a kiedy wy zrozumiecie, ze my ,,podrywamy'' was tylko dlatego, ze zmusila do tego nas debilna norma spoleczna. Nie sprawia nam to zadnej przyjemnosci. Nie chcemy byc zadnymi lowcami, zdobywcami itd, itd. Chcemy jak wy grac na poziomie easy i dostawac wszystko na tacy. To raz.

Dwa majac dobra morde to wszystko cie nie dotyczy, zakladasz tindera i to one orbituja wokol ciebie, a jak ty chcesz orbitowac
  • Odpowiedz
zxc: Też zawsze gnije jak czytam takie akcje na podryw. Ta randka jest jakaś dłuższa, czy tylko szpanujesz samolocikiem, a jak laska wysiądzie to się rozchodzicie każdy w swoją stronę? Jeśli nie jesteś w stanie z laską w normalnych warunkach pogadać i pośmieszkować, to niestety takie popisy są serio żałosne. Wyboraź sobie że Ty piszesz sobie z różową , ona Cię zaprasza w jakieś miejsce, później wsiadacie do samolotu, latacie sobie
  • Odpowiedz
@lagorek: wcale wygląd nie działa magicznie, bo jeżeli zagaduje do mnie bardo przystojny koleś to uważam to za zakład z kumplami albo że jakaś znajoma wysłała sms o treści "pomoc" na numer fundacji Zdechnie Samotnie
  • Odpowiedz
ElfickaMurzynka: @Kowixx dysproporcje plciowe na niekorzysc mezczyzn, beta kultura pelna white knightow XD. O czym mowa. Akurat mezczyzni w odroznieniu od kobiet nie potrafia dzialac w swoim interesie. Jakby wsrod kobiet 100 lat temu, gdy rodzil sie feminizm byly white knighty, beciaki i inne mozgi bluepilla to dzisiaj byscie dalej staly przy garach bez mozliwosci pojscia do pracy.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie staraj się na siłę, nie oczekuj od kobiet, że Ty coś zrobisz i one z wdzięczności rozłożą nogi czy obdarzą Cię uczuciem. To jest sztuczne i wywołuje często presję. Lepiej umówić się na piwo, herbatę i na luzie pogadać a jak już się jest z kimś spotykasz wtedy możesz robić niespodzianki :)
  • Odpowiedz
@dajeplusy: Nie nie każdy z nas chce „płodnej Julki”. Mężczyźni mają dużo większą tolerancję na wygląd potencjalnego partnera niż kobiety. Dzieje się tak ponieważ mężczyźni maja dużo większy popęd seksualny przez co dużo czesciej działają w myśl zasadzie „byle co byleby było”.
Innym faktem jest to że kobiety jawnie i natrętnie kłamią o braku znaczenia wyglądu u mężczyzny podczas gdy jest głównym czynnikiem powodującym zainteresowanie kobiet.
  • Odpowiedz
@lagorek: no może prawda- faceci maja obniżone wymagania co do wyglądu potencjalnej partnerki seksualnej, ale i tak większość z was patrzy na wyglad. Tak samo jak i my- większość czyli nie wszystkie :)
  • Odpowiedz