Wpis z mikrobloga

#zwiazki Dziewczyna oburzona bo nakryła mnie na sikaniu do umywalki. Tłumaczenie, że wszyscy faceci tak robią do niej nie docierają.

Sikasz czasami do umywalki?

  • tak 27.4% (212)
  • nie 36.2% (280)
  • tak ale tylko w gościach 26.6% (206)
  • tak ale tylko w domu 9.7% (75)

Oddanych głosów: 773

  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 72
@Trixxx: sikając do umywalki redukuje zużycie wody, z którą Polska ma problemy w obecnych czasach. Ale różowe i tak powiedzą, że "obrzydliwe :c". Obrzydliwie to jest marnowanie wody na taką skalę dla własnej wygody. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@jarzynka: #coolstory
A' propos szczania do zlewu. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się
  • Odpowiedz
Poczekajmy na bardziej reprezentatywne wyniki ale na tą chwilę tylko 34.62% ankietowanych nie przyznaje się do sikania do umywalki.
  • Odpowiedz
@jarzynka gdybym mogła to bym to robiła.
Mojego starego zmuszam, bo czasami długo siedzę w kiblu jak się myje i on ofc nie chce wchodzić i mówię idź, toż masz umywalkę w kotłowni a on nieee nieee pójdę na dwór. Nie widzę w tym żadnego problemu, zwłaszcza jak po sobie ktoś jeszcze spłucze kranem
  • Odpowiedz