Wpis z mikrobloga

i jeszcze jak się zaczęło to zamykanie w domach to ludzie się srali że ojej ktoś robi remont ale debil xd kiedy ma sobie zrobić, wykorzystuje czas wolny do tego czyli weekend a jal może coś zrobić w czasie siedzenia w domu to xd a ludzie się srają baanany durne nie znają życia
  • 16
@dobrepicko: Ja tam nie wiem. Korona świrus doszczetnie pogubił mnie w naszej rzeczywistości medialnej. Nie wiem czy było to realne zagrożenie, czy nadal jest, czy po prostu media światowe bawią się w coś na niespotykaną dotąd skalę. Rozmawiając o tym można albo wyjść na głupca, nie wiedząc nic poza tym co mówią w tv, albo na szura, który wierzy w śmiercionośne maszty 5G. Publicznej dyskusji już nie ma.
@dobrepicko: 1. imho remont w domu niepowinien nikogo obchiodzic, market budowlany z ograniczeniem ludzi nie roznią sie niczym od warzywniaka. oczywsicie jesli przestrzegamy zasad i obsotrzen itd itp

2. Panika czy nie dobrze, ze temat był rozkręcony na tyle by ludzie wzieli to powaznie choc na chwile. Chociaz wiekszosc osob juz nie korzysta to i tak dzieki tej 2-3 tygodniowych przepisach zmniejszylismy prawdopodobienstwo. Juz nie bede tu wspominac o przykładzie z
@nothanks: tylko przestrzeganie obostrzeń wynikało ze strachu przed policją i mandatami. zamykając lasy i parki xd a parę tygodni później je otwierając władza straciła moim zdaniem kredyt zaufania u suwerena. a co do reszty w ogólności się zgadzam. tylko boli nieprzygotowanie państwa organów do kryzysu (jakiegokolwiek w sumie)
@dobrepicko: a to juz zupełnie inna bajka ja tylko oceniłam nas jako naród w obliczu niebezpieczeństwa. To co robi nasz rząd to jest cyrk na kółkach.
Choć nawet blizej mi do stwierdzenia ze nasz rząd jest jak ja w czasach gimnazjum, przybywa na 10 minut przed lekcją i zrzyna zadanie domowe innych xD choć ja umiałam to zrobic tak by sie nikt nie połapał, no ale cóż...xD nie kazdemu zalezy by
@nothanks: ten rząd to jest #!$%@? kwiat narodu prlu, jak na to patrzę to nawet nie wiem kto ich wybiera. A potem sobie przypominam, że w Polsce nie ma ani jednej rzetelnej partii politycznej, w zamian zaś na czele KAŻDEJ z nich stoją całkowicie groteskowe postacie które powinny mieć wyroki karne, wieloletnie. To jest Monty Python w wersji real life.
@PolskaRulez: No i to jest to. W sumie w tym momencie jawi mi sie postc Wałęsy.
Gość miał charyzmę i po prostu porwał tłum.
I mam wrazenie ze dzisiaj tez jest potrzebny ktos kto go porwie.
Z tym ze dzisiaj wiekszosc polityków to populisci, z ideami nie mają nic wspólnego. Kolesieostwo, nepotyzm które były tak popularne a o których NIBY sie nie mówiło - a jednak istniało.
Nawet jak trafi sie