Wpis z mikrobloga

Zaczynamy testowanie olejku CBD wykonywanego w manufakturze w Legnicy. Olejek 30%...zaczniemy od 1 kropli dziennie i będziemy obserwować jego działanie na moją córkę chorującą na dość ciężką postać stwardnienia rozsianego. Jeśli ktoś jest tym zainteresowany to chętnie podzielimy się informacjami. Koszt za 10 ml to 350 złotych. #robertt1969 #pomagamypaulinie #medycyna #stwardnienierozsiane #ciekawostki
r.....9 - Zaczynamy testowanie olejku CBD wykonywanego w manufakturze w Legnicy. Olej...

źródło: comment_1590667323tiY3STPWNudzUqEOSLpjoB.jpg

Pobierz
  • 93
@robertt1969: poszukalem i jednak moj blad chyba. to jest dobra cena za taki mocny olej
nie wiem jakie macie nastawienie do trawki, ale ja sporo sie dowiadywalem, glownie w amsterdamie
mnostwo czasu przegaldalem z facetem ktorego mama cierpiala na raka i on sam hodowal i wytwarzal oleje
wg niego i w miejscu ktore nazywa sie cos w stylu "weed college" dowiedzialem sie ze CBD dziala najlepiej z THC (i w druga
Wcześniej brała 10% i były dobre efekty


@robertt1969: jeśli były efekty, to nie lepiej było zostać przy mniejszych stężeniach i dawkach, ewntualnie płynniej i dużo dłużej w czasie zmieniać dawki korzystając z mniejszych stężeń, dzięki czemu te dobre efekty możnaby mieć dłużej?

Organizm chyba wytwarza tolerancję również na CBD i szkoda byłoby, żeby taki duży skok dawki wymusił szybsze wytworzenie tolerancji, co wymagałby coraz większych dawek... Nie wiem jaka dobowa jest
@wykopowy_brukselek @robertt1969
Za duża ilość THC może wywołać niepotrzebne zmiany nastroju, a to nie o to chodzi w takim leczeniu. Preparaty bez THC też są z powodzeniem stosowane przeciwko nadmiernej spastyczności i pobudliwości. Twierdzenie, że to musi być mieszanka z przewagą THC bo inne nie działają, promują właściwie tylko sprzedawcy RSO, którzy muszą jakoś zachęcić klientów.

@LadniePieknie
Fizycznego uzależnienia nie, psychiczne to tylko w sprzyjających okolicznościach, w połączeniu z innymi używkami. Więcej