Wpis z mikrobloga

Zaczynamy testowanie olejku CBD wykonywanego w manufakturze w Legnicy. Olejek 30%...zaczniemy od 1 kropli dziennie i będziemy obserwować jego działanie na moją córkę chorującą na dość ciężką postać stwardnienia rozsianego. Jeśli ktoś jest tym zainteresowany to chętnie podzielimy się informacjami. Koszt za 10 ml to 350 złotych. #robertt1969 #pomagamypaulinie #medycyna #stwardnienierozsiane #ciekawostki
r.....9 - Zaczynamy testowanie olejku CBD wykonywanego w manufakturze w Legnicy. Olej...

źródło: comment_1590667323tiY3STPWNudzUqEOSLpjoB.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@robertt1969: To są pewne etaty bycia chorym na nieuleczalną postępującą chorobę, myślę że warto poszukać dobrych łóżek elektrycznych sterowanych jedną ręką i z elektrycznym masażem przeciwodleżynowym oraz całego sprzętu higienicznego będącego niewątpliwie w niedługim czasie potrzebnego plus odłożenie na dzienną opiekę, nie dasz rady tego sam z małżonką robić.
  • Odpowiedz
@robertt1969: nie hejtuję, tylko kierunkuję w racjonalizację wydatków, bo niestety w medycynie na dzień dzisiejszy pozostaje tylko pogodzić się z tym i zapewnić jak najmniej bolesne i uciążliwe odchodzenie, a to jest możliwe tylko przy wsparciu personelu i odpowiedniego zaplecza socjalnego czy to zbudowanego w domu czy w ośrodku, za który notabene też trzeba sporo zapłacić za jednoosobowy pokój przy osobie leżącej.
  • Odpowiedz
@jack_: dziękuję...ale po tym wszystkim co nas spotkało w tym roku na wykopie przestalo mi na czymkolwiek zależeć...na własnej skórze przekonałem się jak można zniszczyć człowieka...i jak ludzie chętnie przyłączają się do grupowego linczu
  • Odpowiedz
@kt13: za każdym razem zjawia się dobry wykopek z tymi pytaniami i za każdym razem @robertt1969: miga się od odpowiedzi. Nie twierdze, ze jest oszustem i chce oszukać darczyńców, uważam po prostu, że łatwość wydawania pieniędzy jakie dostał od naszej społeczności jest... żałosna i niedojrzała. Za każdym razem kiedy ktoś logicznie punktuje wraz z dowodami i argumentami zadaje pytania to Robert stawia się w roli ofiary. Śledzę wpisy
  • Odpowiedz
@chce_miec_psa: po zużyciu fiolki kupiliśmy kolejną...ale na razie zażywanie przerwane bo córka miała zawroty głowy...konsultowaliśmy to z producentem i moze to być skutek zażywania cbd...za jakiś czas wrócimy do niego
  • Odpowiedz