Wpis z mikrobloga

Zaczynamy testowanie olejku CBD wykonywanego w manufakturze w Legnicy. Olejek 30%...zaczniemy od 1 kropli dziennie i będziemy obserwować jego działanie na moją córkę chorującą na dość ciężką postać stwardnienia rozsianego. Jeśli ktoś jest tym zainteresowany to chętnie podzielimy się informacjami. Koszt za 10 ml to 350 złotych. #robertt1969 #pomagamypaulinie #medycyna #stwardnienierozsiane #ciekawostki
r.....9 - Zaczynamy testowanie olejku CBD wykonywanego w manufakturze w Legnicy. Olej...

źródło: comment_1590667323tiY3STPWNudzUqEOSLpjoB.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@czykoniemnieslysza: Tak samo sprawa z suplementami w ilości.... hurtowej. Później zamiast przyznać się do błędu przyjęli stanowisko, że tamte suplementy po prostu były lepsze, a wykop chce aby kupowali byle gówno. Patrząc na ilośc osób udzielający się tutaj, a zainteresowanych lub związane pracą ze zdrowiem, medycyną czy dietetyką to nie byłoby problemem uzyskać poradę, gdzie coś kupić taniej. Tymczasem od jakiegoś czasu już mówiliśmy Robertowi, że go lekarze naciągają, ze
  • Odpowiedz
@czykoniemnieslysza: medicover robił dużo prostszy zabieg bo balonikowanie żył szyjnych i nie za 8 k...jak się wgłębilismy w temat a się wgłębilismy...byliśmy nawet wstępnie z nimi umówieni na zabieg..to cały ten zabieg z pobytem i opieką zblizał się do 20k. Ccscvi szczycił się tym że poszli dalej bo do żył wewnątrzczaszkowych co podnosi poziom trudności calego zabiegu. Kilkudziesięciu z was podsylalo mi linki o tej klinice i sugerowało że moze
  • Odpowiedz
@czykoniemnieslysza: nie ja wystawilem taką opinię...jestem raczej ostrozny w ocenianiu innych...to moja córka zrobiła myslę ze z rozgoryczenia i rozczarowania. Żona dzwoniła do tej kliniki medicover...jak się zlozyło w całośc wszystkie koszty to tyle wychodziło. Ok. 20 k. A to że zwracala jak nie bylo potrzeby to fikcja...CCSVI też tak pisało ale nie znam przypadku zeby komuś powiedzieli ze nie ma sensu robić zabiegu po diagnostyce.
  • Odpowiedz
@kt13: moja corka w tym tygodniu przewróciła sie dwa razy...rozcięła głowę...po za tym raz się dusiła pijąc wodę...musiałem jej pomóc złapać oddech a ty domagasz się odpowiedzi na kilka bzdurnych pytań....jak będę mieć czas to zrobię znalezisko i tam opiszę wasze często wyssane z palca wątpliwości....piszesz szamanka od boreliozy??? To.może miej na tyle odwagi i jej to napisz...chętnie wam pokibicuję w sądzie. Tą panią poleca polskie towarzystwo leczenia boreliozy...ogolnokrajowa organizacja...do
  • Odpowiedz
@kt13: nigdy nie ukrywalem na co zbieralismy...nigdy. zerknij do moich zrzutek. Pisalismy nawet w pierwszej o boreliozie i ccsvi. Kolejna zrzutka była konkretnie na komórki macierzyste. Nigdy niczego nie ukrywalem i to chyba był mój błąd. Wielu spraw nigdy bym już nie powtórzył...pisalem to wiele razy. Ale wtedy bylismy tak przerażeni że lapalismy się wszystkiego a dodatkowo wszyscy obiecywali cuda. Ale nigdy niczego nie ukrywalem przed wami. W tej chwili
  • Odpowiedz
@czykoniemnieslysza: ja go nie unikam...zrobiłem.obszerną relację z tego zabiegu. Po prostu nic nam nie dal i z tego co wiem nic nie dal wielu innym osobom. I tyle. Ale cieszę się ze uzbieralismy na ten zabieg i go przeszlismy bo do końca zycia prześladowalaby nas mysl o tym ze go nie zrobilismy
  • Odpowiedz
@czykoniemnieslysza: widzę ze nasza rozmowa nie ma sensu...a szkoda bo chcialbym sluzyć radą i doswiadczeniem innym a nie wiklać się w takie rozmowy...mam masę innych problemów ale jesli taka twoja wola to zgloś ten wpis ...tam gdzie uważasz...potrzebujemy wsparcia .niekoniecznie finansowego...nawet dobrym słowem a nie pogróżek
  • Odpowiedz
moja corka w tym tygodniu przewróciła sie dwa razy...rozcięła głowę...po za tym raz się dusiła pijąc wodę...musiałem jej pomóc złapać oddech a ty domagasz się odpowiedzi na kilka bzdurnych pytań...


@robertt1969: nie, domagam się odpowiedzi na jedno pytanie"

to już zrezygnowałeś
  • Odpowiedz
@kt13: przecież w jednej z kilku udzielonych dzisiaj odpowiedzi odpowiedziałem ze tak....zakończylismy wszystkie te działania. Leczyliśmy przecież komórkami macierzystymi i to w dwóch podejściach. Pisałem o tym w zrzutkaxh ale też w znaleziskach i mirkoblogu. O tej Zubiel to nie miałem pojęcia że ona każdego.leczy na boreliozę. .jak pisałem polecono ją nam w polskim towarzystwie leczenia boreliozy. Przez 2 lata faszerowała córkę antybiotykami no i zalecała chronić jej organizm własnie
  • Odpowiedz