Wpis z mikrobloga

Tak wygląda współpraca bez względu na pochodzenie i kolor skóry. Dwóch białych i dwóch czarnoskórych obywateli ochrania sklep przed zniszczeniem. Wszyscy uzbrojeni w karabinki. W tle przy wejściu inni obrońcy z maczetami.

O co chodzi?

Tysiące demonstrantów wyszły w środę na ulice Minneapolis w drugim dniu protestów w sprawie George'a Floyda, Afroamerykanina zabitego w trakcie policyjnej interwencji. Protestujący starli się z policją, doszło do plądrowania sklepów i podpaleń.


Źródło

#usa #bron
L3stko - Tak wygląda współpraca bez względu na pochodzenie i kolor skóry. Dwóch biały...
  • 25
@tomislawniepelka: Tak tylko tu jakby taki seba stal z maczeta albo pistolem to bys mogl byc dead bo "na #!$%@? sie gapisz" u nas nie moze byc broni, bo bysmy sie sami pozabijali. Kto wie jak uzyskac pozwolenie to ma i wystarczy, reszta hołoty nie musi miec
@tomislawniepelka: wiesz co by było gdyby ludzie mogliby nosić? Nie można nosić przy sobie broni koniec kropka. Żadnej, wszędzie na ziemi. Jak społeczeństwo jest normalne to i nie trzeba by było żadnej broni (na islandi nawet policja nie ma broni palnej), a ostatnie mordestwo tam popełnione było z 30 lat temu. W stanach masz tak, że przęstepstwem jest noszenie broni wszędzie - możesz mieć w samochodzie lub w domu. Co Ty
Co Ty chłopie myślisz że idziesz sobie tam na miasto i weźmiesz ze sobą M4 albo Desert Eagle'a?


@sajmen: W wielu stanach można, ludzie tak chodzą i tylko lewackie hoplofobiczne cipy mają z tym problem. Oraz bandyci, oni najbardziej nie lubią uzbrojonego społeczeństwa.

Żadnej, wszędzie na ziemi.


@sajmen: Uprasza się o zaprzestanie #!$%@? głupot.
@maniak713: #!$%@? to ty glupoty, byles kiedykolwiek gdzies poza swoja piwnica? ja akurat bylem w stanach i jeden z powodow dla ktorych tam byc nie chce i wole europe jest m.in wlasnie ta bron.
Jak chcesz sie obronic to w naszym kraju wcale nie potrzeba M4 miec przy dupie
ja akurat bylem w stanach


@sajmen: 30 lat temu to by to na mnie robiło wrażenie... ale te czasy dawno minęły. Też byłem. I w paru innych ciekawych miejscach mi się zdarzyło znaleźć. I nie jako turysta XD

wole europe jest m.in wlasnie ta bron.


@sajmen: To sobie siedź w eurokołchozie, w czym problem?

Jak chcesz sie obronic to w naszym kraju wcale nie potrzeba M4 miec przy dupie


@
@tomislawniepelka: @maniak713: ciekaw jestem jak byscie zaragowali jakby podeszło do was kilku uzbrojonych "afroamerykanów", i jeszcze naćpanych (sporo tam takich) i zaczeliby sie do was pruć. Sa dzielnice gdzie białych wogole nie ma. Moi znajomi przez przypadek sie na takiej znalezli - podszedl do nich jeden i powiedzial ze lepiej niech stad zwijaja bo dlugo moga tu nie pobyć.
Co do tej broni trzymaliscie kiedykolwiek taka w reku? Bylisxie na