Wpis z mikrobloga

Mieliście kiedyś na #wykop samobójstwo?
To macie.
Kilka blistrów wenlafaksyny poszło w ruch 15 minut temu (po 150mg). Już mam zmulenie. Na razie jest fajnie i spokojnie. Boję się, że będzie potem gorzej. Jakieś trzęsiawki czy coś. No ale chyba się nie podzielę.
Pomimo, że fajny, przystojny, z powodzeniem, to z depresją.
Żegnam kurcze. Fajnie było.
#przegryw #depresja #oswiadczenie #zegnamsie
  • 93
@youknowthisxd: Nie jestem, staram się zrozumieć druga stronę barykady, ale mogłeś mi nie ubliżać - wtedy byłoby mniej ofensywy z mojej strony. No cóż, zdania na temat tego co się dzieje po damobojstwie u bliskich nie zmienię.
@youknowthisxd: Gdzie tu hipokryzja? Autor nawet nie podjął dyskusji, usunął komentarz. Przecież ja nie lamentuje, ze mnie wyzwałeś i mogłeś tego nie robić, po prostu dałem Ci do zrozumienia, ze dyskusja przybralaby inny ton jeżeli w stosunku do mnie nie byłbyś taki hurr durr ot co. Nazwalem gościa #!$%@?, bo to moje subiektywne zdanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Koleś napisał baita i próbuje wyjść z tego z twarzą? Konta nie usunie, bo szkoda, więc będzie wciskał kit dalej?
@Uncy: dokładnie, tylko ludziom ciężko zrozumieć że ktoś z państwowych służb może się w tym czasie zajmować fejkowym zgłoszeniem, albo osobami które naprawdę potrzebują pomocy. Koszta zawsze są.