Wpis z mikrobloga

@Karoshi: na #!$%@? przejmowac sie matura jak to tylko na studia jest potrzebne, a kazdy zdrowy czlowiek wie ze studia w polsce to gowno i lepiej glazure klasc
  • Odpowiedz
@Karoshi #!$%@? prawda, ledwo zdałem matmę bo mnie to #!$%@? obchodziło, jakieś gówno, iksy dupixy. I najlepsze jest to że teraz na codzień programuje modele matematyczne xDD Ale tutaj przynajmniej jest jest tego dobra kasa więc warto się było podszkolić parę dni
  • Odpowiedz
@Karoshi: #!$%@?, jak mając kartę z wszystkimi potrzebnymi wzorami można, to #!$%@?ć. Rozumiem, że nie każdy ogarnia matme, ale tu wystarczy się nauczyć podkładać dane pod wzory i to głupie 30% z palcem w dupie się zdobędzie. Nawet jak się ma #!$%@? na matematykę.
  • Odpowiedz
Poziom szkoły i matur jest przystosowany dla ogółu debili tak aby zdał każdy. Wyniki osób co ochraniaja to między 85 a 100%. I to jedyny zakres jaki ma znaczenie przy studiach. Żeby nie zdać to trzeba oddać pustą kartkę chyba.
  • Odpowiedz
@Karoshi: NIE ZDANA MATURA W WIEKU 20 LAT Z MATMY, SMIECH RODZINY ZNAJOMYCH ZE DEBIL, potem w wieku 23 lat wlasne 2 pokojowe mieszkanie ,slaby samochod ale byl, dzisiaj pensja 8k w wieku 27 lat i szykuje sie na kupno samochodu
  • Odpowiedz
@bartman09: Odpowiedź jest w pytaniu, nie każdy umie poukładać pod wzory bo uwaga - możesz nie wiedzieć jaki wzór podłożyć, karta ma ze 20-30 stron i laik nie będzie wiedział który wzór zastosować. Ja wykorzystałem tylko ten na delte + próbowałem z innymi ale nie wiem czy dobrze je zastosowałem. Jak nie chodzisz na korki to ciężko to wszystko ogarnąć, pomijając tych dobrych z matmy
  • Odpowiedz
@Karoshi: Mój rocznik był tym pechowym, który jako pierwszy musiał zdawać obowiązkową podstawę z matmy. Nigdy mi nie było z cyferkami po drodze i praktycznie całą licbazę jechałem na dwójach. Siłą rzeczy musiałem trochę przysiąść nad książkami w domu, wziąłem nawet parę godzin korków. Wchodząc na egzamin miałem cegłę w cottonworldach.

Efekt końcowy? 50% z kawałkiem. Na tyle srania to i tak całkiem spoko wynik. Można zdać, potrzeba tylko odrobinę
  • Odpowiedz