Wpis z mikrobloga

Hej, od dłuższego czasu nie mogłem zabrać się za pisanie inżynierki przez brak motywacji i mnóstwo rozpraszaczy (głównie gry). W końcu chcę wziąć się za pisanie i tutaj mam pytanie, czy ktoś zna jakieś godne polecenia #nootropy które pomogą mi w wysiłku umysłowym jak i w pomocy z rozkojarzeniem się i brakiem skupienia na jednym zadaniu. Co myślicie o nootropach ze strony modafinil-sklep? #smartdrugs #modafinil #dopingmozgu #nauka
  • 11
@albert1337: waklert lub modalert powinny pomóc zmotywować się do wszelkiego działania, choć niekoniecznie na jednym zadaniu oraz poprawić zdolności poznawcze; długoterminowo polecam ograniczyć cukier, a najlepiej keto i zrobić sobie 2-tygodniową przerwę od kofeiny, wtedy zwykła kawa też podziała przez kilka dni. Żeby utrzymać flow, to według mnie warto zadbać o odpowiednie odizolowanie się od rozpraszaczy w miejscu, gdzie chcesz działać
@quassiro: Ok super, dzięki za merytoryczną odpowiedź, zamówiłem pakiet testowy tj.
Modalert (5/tabletek)
Modvigil (5/tabletek)
Waklert (5/tabletek)
Artvigil (5/tabletek)
Co do kawy to w sumie pije kawę raz na dwa tygodnie, kiedyś brałem kofeinę, o ile kawa nie dawała mi żadnych widocznych rezultatów to kofeina Zapewne przez to, że większa dawka już tak.
@Jestem_robotem123: Bawiłem się w nootropy 1.5 roku i wszystkie oprócz modafinilu miało zerowy efekt lub na granicy placebo. Problemem okazał się brak wystarczającej ilości zdrowych tłuszczy w diecie, teraz jestem na odpowiednim dla siebie żywieniu i nie biore juz praktycznie nic z tego co kupiłem poza ashwagandą. Ja wiem że to zabrzmiało zabawnie ale wiekszość tych przypadłości to zwykłe zaniedbania, dobra dieta, sen i ruch rozwiązują 90% przypadków.
modafinil

nootropy


Modafinil to raczej stymulant, niż nootrop, ale Ok.

Nada się na motywacje, l dopa, phenylopiracetam tez. Modafinil to już dość mocny środek na początek z nootropami. Czemu nie możesz zebrać się za pisanie pracy? Może warto rozwiązać problem niż go zagłuszać?