Wpis z mikrobloga

No powiem wam tak, zgodnie z wpisem po pijaku, napisanym wczoraj około 3-ciej, dziś rano, ruszyłem moje grube dupsko, żeby pobiegać.
Po jednym kilometrze myślałem że umrę, więc pobiegłem skróconą trasą, którą zwykle biegałem ponad rok temu, no ale wtedy miałem 16 kg mniej, więc i czas i osiągi o kant dupy rozbić.

Rok walenia browarów, żarcia gówien i opierdzielania się, i człowiek z normalnej wydajności, gdzie bez problemu runmageddon na 6 km biegał, traci tempo do 7min/km, a po kilometrze zdycha. Nawet pies (w komentarzu) jest zniesmaczony.

No więc nie widze innego wyjscia, niż wrócić do codziennego biegania, zaprzestania walenia browarów i żarcia gówien. Dziękuje za wszystkie plusiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Normalnie bym o tym nawet nie pisał, ale obiecałem zawołać, to wypada dotrzymać słowa (o ile ogarne jak działają mirkolisty)
Jednorybek - No powiem wam tak, zgodnie z wpisem po pijaku, napisanym wczoraj około 3...

źródło: comment_1590470611HsK4AsT19Xtrfy3CnnJe9x.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska w sumie to poza ograniczeniem kalorii, rezygnacja z cukru oraz białego pieczywa to nie jestem na żadnej diecie, jem to co jadłem zawsze, zamiast chleba na kolację wjeżdża sałatka, to by było na tyle, poprostu staram się nie przekraczać limitu dziennych kcal, nie jestem w stanie policzyć ile dokładnie przyjmuje witamin ze zwykłego pożywienia, więc zapobiegawczo biorę multiwitamine w tabletkach, nie wiem po co te wspaniałe komentarze ¯_(ツ)_/¯ skoro nie
  • Odpowiedz
@Jednorybek: jak biegałeś runmagedon to pewnie się znasz trochę na bieganiu. Nie tempo czy dystans jest ważne w chudnięciu tylko czas, więc najlepiej znaleźć sobie takie tempo, w którym możesz biegać 40min i się go trzymać, po czym regularnie je zwiększać. Większość ludzi popełnia ten błąd, że biegają za szybko i po 10 minutach język na brodzie. Ogólnie polecam też książkę Tlenowa Przewaga albo poczytać o sposobie oddychania Butlejki. Po
  • Odpowiedz
@infidel92: Adek to witaminy A D E K, ustawione w takiej kolejności, żeby dzieciom na biologi łatwiej było zapamiętać witaminy rozpuszczalne w tłuszczach.
  • Odpowiedz
@Jednorybek: sam zacząłem biegać na początku korony i jedna rada ode mnie. Wolniej ale dłużej. Lepiej naprawdę na początku zwolnić i takim marszo biegiem tuptac. Będzie Ci się wydawaloyze to nie bieganie ale tak trzeba zaczynać
  • Odpowiedz
@Jednorybek: Ja na rower teraz nie mam ochoty wyjść bo mi lekki wiaterek przeszkadza bo jest zimno, a co dopiero biegać xd Chociaż osobiście nie wale browarów i myślę że całkiem spoko wyglądam szczególnie iż zacząłem ćwiczyć ostatnio.
  • Odpowiedz
@Jednorybek: Ja na rower teraz nie mam ochoty wyjść bo mi lekki wiaterek przeszkadza bo jest zimno, a co dopiero biegać xd Chociaż osobiście nie wale browarów i myślę że całkiem spoko wyglądam szczególnie iż zacząłem ćwiczyć ostatnio.


@ig3r: Przy bieganiu lekki wiaterek tak nie przeszkadza, polecam spróbować! A jak zimno to legginsy i komin powinny załatwić sprawę :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jednorybek: a może by tak żreć gówno, walić browary i się ruszać? xD Tak, żeby orbitować w okół swojego 0 kcal? W formie 0/1 funkcjonują sportowcy, a nie ludzie wbijający +15 w rok.
  • Odpowiedz
@Jednorybek: dajesz mireczku, trzymam kciuki. Ja w połowie lutego poszedłem z nudów pobiegać i trasę 3,5km brałem na 3 razy bo taka padaka była z wydolnością. Zajęło mi to wtedy jakieś 25min.
Od tego czasu jestem 1-2 razy w tygodniu na przebieżce, rozruszać pikawe i wczoraj było już 7,6km w 44:14, co daje 5:49 min/km. Wiadomo, nie jest to wynik wyczynowy, ale samopoczucie to jest jakieś +165, potęgowane przez małe
  • Odpowiedz
@susuke15: polar Ci zrobi trening pod konkretny dystans w określonym czasie i jest to bardziej pokierowane pod zawody, ewentualnie dla własnej satysfakcji. Ogólnie dla poprawy kondycji polecam tak jak mówiłem, znaleźć najszybsze możliwe tempo, w którym będziesz w stanie biegać oddychając przez nos przez 30-40 minut przy tętnie, które nie przekracza 160. Ostatnie 200-300m sprintuj. Tym sposobem będziesz się sukcesywnie przesuwał w kierunku szybszego tempa, lepszej kondycji, poprawy wydolności sercowo-naczyniowej.
  • Odpowiedz