Wpis z mikrobloga

No powiem wam tak, zgodnie z wpisem po pijaku, napisanym wczoraj około 3-ciej, dziś rano, ruszyłem moje grube dupsko, żeby pobiegać.
Po jednym kilometrze myślałem że umrę, więc pobiegłem skróconą trasą, którą zwykle biegałem ponad rok temu, no ale wtedy miałem 16 kg mniej, więc i czas i osiągi o kant dupy rozbić.

Rok walenia browarów, żarcia gówien i opierdzielania się, i człowiek z normalnej wydajności, gdzie bez problemu runmageddon na 6 km biegał, traci tempo do 7min/km, a po kilometrze zdycha. Nawet pies (w komentarzu) jest zniesmaczony.

No więc nie widze innego wyjscia, niż wrócić do codziennego biegania, zaprzestania walenia browarów i żarcia gówien. Dziękuje za wszystkie plusiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Normalnie bym o tym nawet nie pisał, ale obiecałem zawołać, to wypada dotrzymać słowa (o ile ogarne jak działają mirkolisty)
Jednorybek - No powiem wam tak, zgodnie z wpisem po pijaku, napisanym wczoraj około 3...

źródło: comment_1590470611HsK4AsT19Xtrfy3CnnJe9x.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
via MirkoListy / WykoEvent
  • 1
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (220)

Sponsor: Promocje z branży IT (książki, gry, aplikacje i inne)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanenJr

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanenJr

! @eugeniusz_geniusz @littlejunkie997 @Nullek @wellfix @ohionek @MyshkiMoo @kalashnikov @ataeB @Kor-ski @ToTylkoJaKuba @chixi @enron @analogowy_dzik @BigMac @portas91 @Mrbimbek @salet @MojaPuffa @Samaeel @Limon2g @gosuvart @ig3r @adormidera @Wygryw_pospolity @Meciek @lukrecjowy_jez @papiezfranciszek @bz333 @
  • Odpowiedz
@Jednorybek: Ale przynajmniej wiesz, że możesz, więc to dodatkowe ułatwienie. Też miewam takie okresy i w ostatnich latach oscyluję między 95 a 80 i bieganiem codziennie 8km a umieraniem po 2km jak Ty. Na szczęście teraz mam ten lepszy czas xd. Pamiętaj, że jak już trochę wrócisz do kondycji, to na schudnięcie najlepsze są interwały, mnie się tak raz udało w miesiąc 10kg zrzucić. Powodzenia i najważniejsze: teraz już nie możesz
  • Odpowiedz
@Jednorybek: Brawo, jestem z Ciebie dumny Mireczku, trzymałem kciuki :) to teraz co spacerek z pieskiem jakiś interwał delikatny, chociaż tak ze 2-3 razy po 30 sekund biegu dokładać? zdrowie dla pieska i dla Ciebie i wrócisz do wagi i lepszego samopoczucia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@infidel92: miałem 30 kg mniej ustawione w endomondo, no ale te dane z 4 lata temu wprowadzałem, jak nie dawniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@podzielny: tak chyba będzie, ale tylko rano i wieczorem, po południu na długi spacer do najdalszego parku będę chyba chodzić
  • Odpowiedz