Wpis z mikrobloga

No powiem wam tak, zgodnie z wpisem po pijaku, napisanym wczoraj około 3-ciej, dziś rano, ruszyłem moje grube dupsko, żeby pobiegać.
Po jednym kilometrze myślałem że umrę, więc pobiegłem skróconą trasą, którą zwykle biegałem ponad rok temu, no ale wtedy miałem 16 kg mniej, więc i czas i osiągi o kant dupy rozbić.

Rok walenia browarów, żarcia gówien i opierdzielania się, i człowiek z normalnej wydajności, gdzie bez problemu runmageddon na 6 km biegał, traci tempo do 7min/km, a po kilometrze zdycha. Nawet pies (w komentarzu) jest zniesmaczony.

No więc nie widze innego wyjscia, niż wrócić do codziennego biegania, zaprzestania walenia browarów i żarcia gówien. Dziękuje za wszystkie plusiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Normalnie bym o tym nawet nie pisał, ale obiecałem zawołać, to wypada dotrzymać słowa (o ile ogarne jak działają mirkolisty)
Jednorybek - No powiem wam tak, zgodnie z wpisem po pijaku, napisanym wczoraj około 3...

źródło: comment_1590470611HsK4AsT19Xtrfy3CnnJe9x.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@Jednorybek, ze swojej strony jak chcesz amatorsko zrzucić wagę to polecam fitatu + Endomondo, nic tak nie cieszy jak pierwsze kilogramy, w 4 tygodnie zrzuciłem z 89 do 83kg , i wracam do dawnej formy kiedy robiłem 10km, w 46 minut. (Obecnie około 54min) a jeszcze 4 tygodnie temu ledwo co w 70-75min, , jeszcze kilo , dwa i staram się trzymac wage w okolicy 81, w sam raz na
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jednorybek: ale fajnie że się "wziąłeś do roboty" - żeby jednak osiągnąć cel będziesz potrzebował dużo samozaparcia i czasu - nie nastawiaj się na efekty po miesiącu, daj sobie ten czas
  • Odpowiedz
@Jednorybek wszystko z głową, nie ustawiaj sobie odrazu limitu 2000kcal , tylko sprawdź narazie ile dziennie jesz i ogranicz sobie max o 500-1000kcal , (stawiam że obecnie masz okolice 4000kcal dziennie jak u mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) schodz max 250kcal na tydzień , również od siebie polecam kupić sobie małą porządną wagę za 40-50zl i ważyć potrawy, szybkim sposobem na zrzucenie wagi jest pozbycie się
  • Odpowiedz
@Jednorybek to zamiast odpuszczenia chleba będziesz dziennie robił rundkę wokół bloku ( ͡° ʖ̯ ͡°) coś za coś,, byle byś się trzymał wyznaczonych limitów, aha i koniecznie suplementacja witamin, przy ograniczaniu spożycia nie ma szans żebyś nie miał niedoborów, kup sobie jakiś najtańsze w tabletkach bo szkoda przepłacać a nawet jak 10% z tego co w nich jest zostanie Ci w organizmie to i tak zawsze lepiej
  • Odpowiedz
@Jednorybek Adek? To nie od popularnego Pana dohtora zięby przypadkiem? ( ͡º ͜ʖ͡º) Powiem ci szczerze że specjalistą od suplementacji nie jestem, ale mam wrażenie że niepotrzebnie przepłacasz, osobiście stosuje witamina D w kroplach, 15zl , Vigantol, mam już od stycznia i będę musiał kupić nową bo można używać max 6 miesięcy po otwarciu, i zwykła multivitamine z apteki, chyba colfarm jakieś 5 zł za 30
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska zwyczajnie nie mam czasu, pieniędzy, ani chęci pilnować dobrze zbilansowanej diety, wychodzę z założenia że zdecydowanie lepiej brać nawet najtańsze witaminy jak czegoś poprostu miało by mi brakować ¯_(ツ)_/¯ , w szczególności teraz kiedy ograniczam kalorie dziennie
  • Odpowiedz