Wpis z mikrobloga

Niektórzy ludzie to są takie dzbany ze głowa mała. Robiłem dla pewnej gwiazdki z TV sklep internetowy ponad rok temu za który miałem dostać 4 tys. Zlecenie było zaliczkowane kwota 1 tys. Wielka gwiazda telewizji mi nie zapłaciła oczywiście reszty kwoty mimo moich próśb itp. Po ponad roku czasu pisze do mnie ta osoba żebym wysłał pliki do strony i wszystkie dokumenty bo on potrzebuje sklepu internetowego teraz i na moja odpowiedz ze strona już nie istnieje bo mi za nią nie zapłacił (a i tak dostał wszystkie dostępy do strony rok temu oraz strona cały rok stała na moim serwerze za który tez nie zapłacił) to teraz mi sądem grozi ze wyludzilem 1000 zł od niego xD Niestety byłem wtedy młody i głupi i nawet umowy z nim nie spisałem bo był to klient z polecenia od znajomej i niestety faktury na te 4 tys tez nie wystawiłem (na zaliczkę tez niestety nie) wiec jestem #!$%@? ale jakim trzeba być bezczelnym typem żeby po roku pisac do mnie i mi grozić jeszcze xd #programista15k #dzialalnoscgospodarcza #sklepyinternetowe #programistanaswoim
  • 11
  • Odpowiedz