Wpis z mikrobloga

388 585 + 204 = 388 789

Dzisiaj jechałem dla Franka, który zbiera na operację w USA.

Link do zbiórki -> https://www.siepomaga.pl/licytacjefranekwojownik

Założenie zabawy było takie, że każdy chętny dorzuca do skarbonki Franka 10 groszy za każdy przejechany przeze mnie kilometr, trochę chętnych zebrało się na Facebooku, trochę na wykopie (potem zawołam plusujacych poprzedni wpis).

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli Wy też dorzucę pieniążka do skarbonki Franka, albo chociaż zostawicie plusika dla zasięgu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odnośnie jazdy- było mega przyjemnie, miałem chrapkę na oczko lub nawet dwa wyżej, ale na przeszkodzie stanęła pogoda... Za tydzień planuję podbić stawkę również na rzecz Franka. Zdecydowanie cieszy fakt, że miałem duży zapas sił i plecy nie doskwierały, mimo że to pierwsza tak długa trasa ma szosie.

#rower #rowerowyrownik #szosa #szczecin #ruszszczecin #rowerowyszczecin no i trochę #pokazmorde ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S. to nie ja oddaję nasienie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk #heheszki
źródło: comment_1590256491N3VgFuZWpJIAQfFD8L4Wwv.jpg
  • 13
@oba-manigger: po pierwszej dwusetce w życiu w zeszłym roku byłem bliski temu, a dziś w sumie luzik. W ogóle fun fact. Jak wychodzę z domu z założeniem 50km to przy 40km jestem zmęczony. dziś byłem nastawiony na 300 (gdzieś daleko z tyłu głowy krążyła nawet myśl o 400, wtedy byłbym jak mój idol metaxy ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ale pogoda nie dopisała. Także polecam Ci po prostu
via MirkoListy / WykoEvent
  • 0
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (21)

Sponsor: Promocje z branży IT (książki, gry, aplikacje i inne)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanenJr

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanenJr

! @Zachodni_Wiatr @ZielonkaUno @spwasch @Eskeel @strach_na_wroble @cadet @Dorciqch @Imnotokej @troublesomeuncle @czerwonapapryka @natw @xcfgh @radoslaw-szalkowski @Login358 @yo123 @Chinx @bati @JudzinStouner @SzycheU @Bakys @chosenon3