Wpis z mikrobloga

Mam bekę jak dla kobiet tworzy się spodnie które wyszczuplają ,podnoszą cycki staniki, makijaż żeby nie były brzydkie itp

Zamaist się wziąć za SB schudnąć zadbać o cerę to się tworzy gówno wynalazki żeby kobieta coraz mniej od SB dawala

Od faceta coraz więcej się wymaga i coraz więcej zdań zaczyna się od powinien...

Zrozumiałem że minęły czasy gdzie kobieta poznaje faceta i pomaga mu osiągnąć sukcesy a wchodzi na gotowe w jego życie

#gownowpis

#tfwnogf #przegryw #logikarozowychpaskow
źródło: comment_1590235872o63KXUlHqICkQA4j7WVcHm.jpg
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elofrytki: co jest złego w stanikach? Myślisz, że fałdy tłuszczu na piersi da się wytrenować, żeby były sterczące? XD widziałeś kiedyś jak wyglądają cycki, które nie uświadczyły noszenia biustonosza?
@ierospap: myśle że tłuszcz schodzi tak samo z całego ciała więc tak uważam że jka jest szczupła to nie będzie fałd
Chodzi bardziej o staniki push up które powiększają je bo kobiety mają kompleksy że są za małe a śmieją się że facet ma malego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elofrytki: no niekoniecznie tak musi być, ja jestem szczupła i mam całkiem spore piersi, żeby je zmniejszyć musiałabym chyba osiągnąć stan skrajnego wychudzenia XD