Wpis z mikrobloga

@xMasiehx: Łap plusika tak trzeba żyć ,ja od lat oszczędzam dla dobra planety. Leje pół wanny wody ,pierwsza kąpie się córka potem dwóch synów następnie żona a na końcu wchodzę ja. Woda po kąpieli sie nie marnuje bo spłukujemy nią toaletę.


@kolopo ja robię podobnie, leję wodę do wanny a potem kąpie się z córką następnie z drugą córką, potem z żona a na końcu z kochanką.
Czasami po
  • Odpowiedz
@xMasiehx: patrzyłem tylko na zdjęcie bo mi się tak przewinęło i patrzę patrzę o co chodzi , dałem do góry przeczytałem co napisałeś , spoko. Patrzę dalej na zdjęcie k dopiero do mnie dotarło aż się porzygalem
  • Odpowiedz
@xMasiehx: Łap plusika tak trzeba żyć ,ja od lat oszczędzam dla dobra planety. Leje pół wanny wody ,pierwsza kąpie się córka potem dwóch synów następnie żona a na końcu wchodzę ja. Woda po kąpieli sie nie marnuje bo spłukujemy nią toaletę.


My również dla dobra planety spłukujemy wodę w kiblu raz dziennie wieczorem po myciu syna, córki i żony, żeby nie marnować wody. Ja myję się w stawie 2,5km od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kolopo:

Woda po kąpieli sie nie marnuje bo spłukujemy nią toaletę.

Jakbyś był prawdziwie oszczędny to jeszcze należało podłogę umyc i dopiero resztkami spłukać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Aż mi się reportaż o takich ekstremalnych cebulkach przypomniał.
  • Odpowiedz
@kolopo: mój dziadek emeryt spłukuje toaletę wodą po kąpieli i po myciu rąk. Oczywiście z oszczędności (chociaż w sumie nie musi), ale co by nie mówić to akurat takie działanie jest mocno proekologiczne.
  • Odpowiedz