Wpis z mikrobloga

Jechałem wczoraj przez Oświęcim i zwrócił moją uwagę nowy parking P+R przy dworcu - 300 miejsc, kawał budynku. W mieście 40k. W Krakowie nie ma i chyba nie będzie (nie pamiętam jak w końcu z Bronowicami, idealne miejsce, duży węzeł przesiadkowy - no ale wygrał partykularny interes NIMB-ów) żadnego wielopoziomowego, tylko sukcesy Jacka czyli klepicho na Balickiej prawie pół kilometra od pętli.

#krakow
Pobierz mucher - Jechałem wczoraj przez Oświęcim i zwrócił moją uwagę nowy parking P+R przy d...
źródło: comment_1590220259wMbqyDKhJ8ejQ0I5K2IywC.jpg
  • 10
@mucher
@kjungst dla mnie jest to klapa. Nie ma sensu to w Oświęcimiu. Galeria Niwa daleko i tak w niej jest miejsce zawsze oprócz piątku wieczór i może soboty. Do muzeum jeszcze dalej.
Jeszcze śmieszne jest tam, że bałbym się wjechać SUV em dużym tam. Wjazd jest tak niski. Co by się stało gdyby nagle spalił się jakiś samochód na którymś piętrze? Jak mają zgasić pożar szybko i efektywnie, żeby nie przeszło
@CrazyxDriver: A jak to niby wygląda w galeriach handlowych czy biurowcach? U mnie w biurowcu nie wjadę swoim autem z boksem dachowym >2m, ktoś to musiał odebrać pod kątem p-poż. Zresztą używanie busa do P+R to chyba mocno niszowy przypadek.

@PolishNail: A swoją drogą sprawdziłem i obecnie pociąg z Oświęcimia jedzie żenujące 2h do Krakowa. Pieprzą się z tym remontem na E30 chyba czwarty rok - pełną prędkość pociągi mają
@mucher: z tym parkingiem wszystko byłoby fajnie gdyby był przy samej stacji a tam trzeba przejść z 500 metrów. Ludzie jeśli mają do wyboru jechać autem czy pociągiem to takie pierdoły decydują