Wpis z mikrobloga

@Pitaja: #!$%@? po 10 kromek na sniadanie, nie mowiac juz o obiedzie/kolacji a pozniej zobacz tag dieta, ile ludzi po 140kg XDDDDDDD W dodatku jak ich skrytykujesz to wala ze maja choroby. Ta choroby, nadwage bo to choroba cywlizacyjna juz :D Zniszcza Cie jak napiszesz ze sie spasles/spaslas xDDDDD
  • Odpowiedz
@Pitaja: @littlepieceofheaven: Ja tam ważę ponad stówę, ale jestem wysoki, ćwiczę i pracuje fizycznie, ale to już swoją drogą. XD Takie śniadanie to nie śniadanie, moje zazwyczaj to 150 g pieczywa z masłem i szynką, cztery parówki z kurczaka, serek wiejski, duży jogurt proteinowy i jakieś warzywa, ale to drugie śniadanie tak naprawdę, bo wcześniej jem jeszcze jajecznicę z 6 jajek (2 całe, 4 same białka) i 100g
  • Odpowiedz
@Idesiku_Nago:

Ogórka nie można kłaść na pomidora, bo mówiąc w uproszczeniu witaminy zawarte w jednym i drugim zredukują się i tyle

askorbinaza w ogórku dezaktywuję kwas askorbinowy (witaminę C) w pomidorze


@fenis:
Już ten alarm dawno odwołany. Nie jesteście na czasie.
  • Odpowiedz
@kacper635: kiedyś tutaj pod podobnym foto ktoś się spruł, że autor kanapek nie wyciął tego twardszego kawałka pomidora (tego pod szypułką), za grube plastry i coś tam jeszcze. Wszystko było napisane w tak pretensjonalnym tonie, że aż kwikłam i stwierdziłam, że ludzie tutaj są #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@noshieeeeeeet: kurde, douczcie się zanim coś powielicie. Nie szkodzą, nic się nie stanie jak się zje ogórka z pomidorem XD nie, jak tu napisano parę razy giną witaminy/mikroelementy/odżywcze #!$%@? muje, tylko konkretny- WITAMINA C. Po naruszeniu struktury ogórka (krojenie/gryzienie) wydziela on enzym, który ubija witaminę C. Więc co najwyżej stracimy szansę na jej przyjęcie w tym posiłku. I tyle. A po skropieniu np. cytryną lub sałatki octem killujemy niegrzeczny enzym
  • Odpowiedz
@Wejszlo: Ja się zdziwiłam jak zobaczyłam komentarze typu „olabogapomidorzogórkiem” jak nawet nie są na jednej kanapce xD No i że jak to tylko 3 kromki, przecież 3 kromki i kawa to chyba jako przystawka przed śniadaniem właściwym xD
  • Odpowiedz