Wpis z mikrobloga

@nietrywialny: Zachęcamy do zapoznania się z ofertą nazwa.pl! Polecamy usługę WordPress Cloud idealną dla skryptu Wordpress. Zastosowanie nowoczesnych dysków Intel Optane oraz technologii hostingu w chmurze daje gwarancję szybkości i bezpieczeństwa.

Ważnym elementem dla skryptu Wordpress to dostępność Memcached na naszych serwerach, które zwiększając dodatkowo wydajność pracy stron internetowych.

Najtańszy serwer z naszej oferty to WordPress Cloud Basic o powierzchni 100 GB przestrzeni dyskowej, bez limitu transferu. Kwota za pierwszy rok
@nazwapl: serio myślicie, że pójde dofirmy, która nie potrafiła armaged0nowi, przez 6 lat wyłączyć CNC? Jesteście bezczelni i żałośni...

Home, H88, Nazwa i firmy wynajmujące serwery od OVH proszone są o niezgłaszanie się.! Szukam normalnej firmy hostingowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nietrywialny: nie wiem co ten shodan pokazuje, w support mozesz wierzyc lub nie, ja tam nie pracuje, uzywam jako zwykły klient, stawiam też kilku moich klientów na tym serwerze, ostatnio też atthost.pl ale nie mają litespeeda, chociaz wp tez ladnie chodzi (ja uzywam wlasnego kodu/wlasnego theme i moge to dobrze zoptymalizowac plus jakies cachowanie - ostatnio swifta lecę), ogólnie każdy hosting cos ssie i tyle :) mam tez coś na dhosting.pl
która nie potrafiła armaged0nowi, przez 6 lat wyłączyć CNC


@nietrywialny: Jeżeli masz jakiekolwiek dowody na podparcie tego co piszesz, proszę skontaktuj się z nami na PW lub poprzez email na adres nazwapl_tk (at) nazwa (dot) pl. W tego typu kwestiach posiadamy dedykowany zespół pracowników, którzy 24h/7 czuwają nad przestrzeganiem wszelkich zasad wynikających z warunków użytkowania udostępnianych przez nas usług.