Wpis z mikrobloga

W jakich dyskontach/sklepach jest największy wybór napoi zero kcal? W moim Lidlu, albo w ogóle nie ma, albo jest tylko Pepsi Max (standardowa, bez smaków). Kaufland też mnie zdenerwował ostatnio, bo tylko Pepsi Max standardowa i cherry.
Jestem z dużej aglomeracji, więc mam dostęp do prawie wszystkich marek dyskontów/sklepów, ale nie chce mi się chodzić teraz po wszystkich i sprawdzać, więc pytam.
#dieta #mikrokoksy
  • 14
@matiimakaka: W Kauflandzie jest dużo napoi zero jakiejś ich marki własnej, na których tego nie ma napisane i trzeba sprawdzać skład. Co najmniej 5 rodzai. Smakowo bez podjazdu do tych droższych ale mi jakoś pasują.
Ta sama historia Delikatesy Centrum.
@rand0mized: jest takie coś w Polsce? Ja #!$%@?, moje miasto to naprawdę wiocha. W innym kraju poszedłem do marketu i jak znalazłem tonik zero to czułem się jakby spełniły się moje marzenia i nie chcialem wracać do polski
@matiimakaka: w Carrefour widziałem trochę różnych do wyboru, no i wbrew pozorm żabka. U mnie w żabce jest pepsi/cola zero, pepsi max lime, mango i jeszcze jakieś, oshee ice tea zero, sprite zero i teraz też się jeszcze Fanta zero pojawiła ostatnio
@matiimakaka: Selgros, Spar(Piotr i Paweł) i Makro.
W selgrosie są zawsze herbaty, pepsi, cole, sprite i masa energoli.
Do Makro praktycznie nie wjeżdżam bo nie chce mi się jeździć kilka km wiec nie wiem co tam teraz maja w ofercie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@matiimakaka: spróbuj bolero drink. Niby saszetka jest na 1,5l wody ale ja rozrabiam 2 saszetki na bańkę 5l. Najlepiej smakuje gruszka, oba winogrona, kwiat bzu, herbata brzoskwiniowa (smakuje kropka w kropkę jak nestea) i mandarynka. Na allegro są po 1,80 za saszetkę i wysyłką darmową w smart
Pobierz maniok - @matiimakaka: spróbuj bolero drink. Niby saszetka jest na 1,5l wody ale ja r...
źródło: comment_1590151940w9BXgnLrsuP6tAteSsV8mk.jpg