Wpis z mikrobloga

@acctim póki co nikt w tym wpisie nie wspomniał nic o menelu, że jest wspaniałym statywem ale jednak Ty musiałeś wyskoczyć z gadką o menelu. Wy lateksy naprawdę macie coś z głową. Skoro ktoś zakłada wpis jaki menel jest wspaniały to idź i tam pisz, że menel nie jest wspaniały. Tutaj jest wpis o srawku więc ludzie niech piszą co myślą o srawku a nie o menelu. Ty na siłę wszędzie próbujesz
@Analne_Dildo: no a kogo mam winic za to ze przywoluje grubasa z bielska? kto o nim ciagle wspomina kiedy juz wszyscy zapomnieli kim byl?
no i pisze bo to smiechu warte zeby statyw zarabial 90% pieniedzy ktore mu zarabia grubas XD to se konon zmienil opiekuna xD
@acctim otóż nikt nie zapomniał kim był srawek. Każdy pamięta skąd się Srawek wziął i jakie krzywe akcje odwalał oraz każdy to będzie pamiętał już na zawsze. W przeciwieństwie do srawka to taki Menel nie ma problemu z tym co kiedyś odwalał, jak pił mocz itd natomiast srawek oraz wy macie ogromny ból dupy za to co robił i co robi Srawek. To wy się nie możecie pogodzić z przeszłością i teraźniejszością
@Analne_Dildo: zarty, wlasnie nic nie odwalal bo i go nie bylo w bialymstoku, mogl cos gadac do cpuna i tyle
teraz masz menela i tez nie ma lajtow i jeszcze wieksza chjnia jest, jedynie ciagle menel opowiada #!$%@? o grubasie i praktycznie robi to samo co sradek

daj spokoj ale ci teraz dobrze z menelem XD
@acctim ale to co Cię w końcu boli? Bo mówisz, że ludzie już dawno zapomnieli o tym kim był srawek tak? I że menel teraz ciągle mówi o srawku tak? To po co oglądasz menela? Nie oglądaj i tyle. A skoro piszesz, że ludzie zapomnieli o srawku to jednak cos musi być na rzeczy jeśli tak boli, że według Ciebie teraz za sprawą menela ludzie znów sobie przypomnieli kim był srawek. Już
@acctim dlaczego decydujesz czym ludzie mają a czym nie mają zawracać głowy? Nikt Ci nie karze wchodzić we wpisy o srawku tak samo jak o menelu. Internet jest wolny ktoś chce pisać o menelu to niech o nim pisze, ktoś chce o srawku to niech pisze o srawku a Ty nie będziesz mówił ludziom co mają pisać/czytać i myśleć.
@Analne_Dildo: po prostu andrzejewski jest zlodziejem bo kradnie a sradek nie jest zlodziejem bo zetelnie prowadzi cpuna kanal i nie ma czego krasc bo cpun sam mu daje XD

za co mam szkalowac sradka? za to ze go prawie nie widze a bobolak na tagu jest praktycznie non stop?
@acctim czy ja powiedziałem, że masz srawka szkalować? Znowu chcesz wmawiać coś czego nie powiedziałem. Zacznij podejmować się jakiekolwiek dyskusji jeśli będziesz miał coś do powiedzenia a nie jak dziecko w piaskownicy odbijać pileczki, że Tomek mnie uderzył w rękę a Marysia uderzyła mnie w nogę więc jest gorsza od Tomka.