Wpis z mikrobloga

Niesamowite jak to zaczyna lecieć w dół, jak tak dalej pójdzie to myślę, że lada moment będzie mowa nie o jakiś śmiesznych 20% spadkach cen, tylko realnych 40%-50%. Cała patologiczna śmietanka czyli deweloperzy, fliperzy , pseudoinwestorzy janusze są już na maxa obsrani po ich same obrzydliwe długie nosacze. Zaczyna się identyczna sytuacja jak z pedofilami z kleru, wszystkie ohydne praktyki wychodzą na światło dzienne. ZBLIŻA SIĘ TEN DZIEŃ:


#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie
ymkzz - Niesamowite jak to zaczyna lecieć w dół, jak tak dalej pójdzie to myślę, że l...

źródło: comment_1590057114MqXtUYqB9CcwfTq9mdWkTT.jpg

Pobierz
  • 44
@ymkzz Skoro są na tyle głupi klienci na klitkę 50m2 w cenie domu z działką, to nie spadnie nigdy. Deweloperka idealnie obrazuje kondycję polskiego społeczeństwa - nadal mamy się za frajerów pańszczyźnianych.
@Boczka: W którym polskim mieście kupisz dom w cenie mieszkania 50 m2 (który nie jest do kapitalnego remontu w który trzeba włożyć drugie tyle) w centrum lub blisko centrum? Chyba, że mówisz o domu na totalnym zadupiu 30 km za Płockiem gdzie kompletnie nic nie ma - ale to jest kompletne przeciwieństwo takiego mieszkania. Dobre dla pustelników albo bezdzietnych ludzi z praca całkowicie zdalną, którzy jedyne czego potrzebują do życia to
@Platysma Mówię o budowie, nie o kupnie. Widzę na obrzeżach Krakowa, gdzie mieszkam, nową inwestycję - 399 tys. za 52 m2. Stan deweloperski, więc będzie potrzebne jakieś 70 tys. na wykończenie. To jest więcej niż mój dom, który buduję nieopodal. Oczywiście dochodzi cena działki ok. 100 tys, ale są tansze.
@Boczka: możesz mi podpowiedzieć wg, jakiego projektu budujesz? chętnie skorzystam z jakiś porad - jestem bardzo zainteresowany budową domu w cenie 470tyś „pod klucz” ps- mam już działkę