Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4366
Mirki dziś mam grila rodzinnego na działce i oficjalne rozpoczęcie weekendu. Z tej okazji zamierzam zrobić coming out. Zapowiedziałam że z kimś przyjdę a to będzie moja koleżanka ktora też jest bi i będziemy udawać parę. Jeśli jesteście ciekawi jak zareaguje wujek Wiesiek co twierdzi "że jakby zobaczył peda** to by mu #!$%@?ł" i ciotka Jadwiga co mi #!$%@? od 3 lat że powinnam znaleźć męża i mieć dzieci oraz czy sąsiad się udlawi kiełbasą to plusujcie a zawołam jutro rano
( ͡º ͜ʖ͡º)
#logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow i trochę #heheszki będą.
  • 140
@Rga79 Przecież można wyjść z szafy i nawet trzeba ale są inne metody. To tak jakby teraz ten sąsiad zaczoł gadać kawały o homo i bi żeby autorce wpisu kiełbasa stanęła w gardle...
@Rga79 Nie jest zły ale autorka pisze ze chce zrobić na złość więc nie ma co się dziwić jak takim ludzią też się robi na złość szkoda mi tylko tych normalnych homo bi
@Rga79 Racja dlatego lepiej gasić płomień niż go podsyłać. Właśnie dlatego nigdy nie zrozumiem parad homo w których przekraczają granice smaku a normalni homo się do nich nie przyznają tu widzę podobne działanie zrobić na złość a nie uświadomić