Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4365
Mirki dziś mam grila rodzinnego na działce i oficjalne rozpoczęcie weekendu. Z tej okazji zamierzam zrobić coming out. Zapowiedziałam że z kimś przyjdę a to będzie moja koleżanka ktora też jest bi i będziemy udawać parę. Jeśli jesteście ciekawi jak zareaguje wujek Wiesiek co twierdzi "że jakby zobaczył peda** to by mu #!$%@?ł" i ciotka Jadwiga co mi #!$%@? od 3 lat że powinnam znaleźć męża i mieć dzieci oraz czy sąsiad się udlawi kiełbasą to plusujcie a zawołam jutro rano
( ͡º ͜ʖ͡º)
#logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow i trochę #heheszki będą.
  • 140
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
@jaceks653: xD mam już dość czekania. Powiedziałam że przyjdę z kimś ale ze nie jesteśmy parą xd ale oni tak pomyślą. Zresztą mam dość udawania xd co mam całe życie udawać jeśli się tą jedyną nie trafi?
  • Odpowiedz
co xDDDDDDDDDDD To jak ktoś je mięso i warzywa to nie wie do końca czy chce być keto czy Vege? XD


@zosiasamosia1: to troche nie to samo, bo ludzie nie dzielą się na jedzacych wylacznie warzywa i wylacznie mieso
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@peszmerd: no jak nie. Jest odsetek takich ludzi. Ale większość jest wszystkożerna. Tak samo z hetero - oni są głównym filarem ale jest też odsetek homo i bi
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1: Nie słyszałaś nigdy wypowiedzi typu "to tylko taki etap", "po prostu nie wiesz, czego chcesz", "jeszcze nie spotkałaś odpowiedniego faceta" albo "żaden facet cię porządnie nie przeleciał" itp.? Taka jest codzienność biseksualistów na całym świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz