Wpis z mikrobloga

Podoba Wam się taki kolor włosów? Ktoś poleca konkretną farbę, która dałaby identyczny efekt jak ma pani na zdjęciu?

#fryzura #pytaniedoeksperta #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rude #rudeboners
P.....a - Podoba Wam się taki kolor włosów? Ktoś poleca konkretną farbę, która dałaby...

źródło: comment_1590043628wSvsohEdy34HywKw4275j9.jpg

Pobierz

podoba Ci się taki kolor włosów?

  • Tak, jestem niebieskim paskiem 75.1% (2122)
  • Nie, jestem niebieskim paskiem 12.9% (365)
  • Tak, jestem różowym paskiem 7.4% (209)
  • Nie, jestem różowym paskiem 4.6% (131)

Oddanych głosów: 2827

  • 51
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Phyrexia: taki kolor może nie wyjść drogeryjną farbą, bo wyjdzie ci zbyt intensywny. Chyba, że po spróbowaniu koloru, który chociaż na opakowaniu wyglądałby podobnie, potem byś umyła włosy parę razy szamponem przeciwlupiezowym, żeby go trochę "wyblaknąć" xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Phyrexia:
Nauczcie się, że nie ma dla faceta nic gorszego niż młoda dziewczyna która farbuje włosy i chodzi potem po mieście ze zniszczonym sianem na głowie i odrostami do szyi.
Farbowanie włosów to krzyk mody późnego PRL-u, gdzie fryzjerzy wrzucali na łeb farbę czy trzeba było czy nie bo to czysty zysk. I zamiast zostawić to dla siwiejących staruszek klepiących paciorki w kościółku (co moim zdaniem też jest idiotyczne - bo
@Phyrexia: Zainteresuj się henną albo idź do fryzjera. Rudy z farby sklepowej wygląda nienaturalnie i pomarańczowo, gorzej niż się wydaje osobie noszącej. Plus henna kondycjonuje włosy. Nie będę wrzucała swoich kudłów publicznie ale na privie mogę Ci pokazać jak mi wyszło po brązowym indygo. A efekty ruden zobaczysz na fb Miksologia i Włosing.

@wojtoon: ok boomer.