Wpis z mikrobloga

Podoba Wam się taki kolor włosów? Ktoś poleca konkretną farbę, która dałaby identyczny efekt jak ma pani na zdjęciu?

#fryzura #pytaniedoeksperta #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rude #rudeboners
Pobierz P.....a - Podoba Wam się taki kolor włosów? Ktoś poleca konkretną farbę, która dałaby...
źródło: comment_1590043628wSvsohEdy34HywKw4275j9.jpg

podoba Ci się taki kolor włosów?

  • Tak, jestem niebieskim paskiem 75.1% (2122)
  • Nie, jestem niebieskim paskiem 12.9% (365)
  • Tak, jestem różowym paskiem 7.4% (209)
  • Nie, jestem różowym paskiem 4.6% (131)

Oddanych głosów: 2827

  • 51
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pianinka:
Ja siwieję od 18 roku życia i nie płaczę z tego powodu, a to już połowa mojego peselu więc mam na głowie trochę więcej niż jeden siwy włos.

A w dodatku nadal wyglądam lepiej niż siwy dziadek który uznał, że nikt nie zauważy, że facetowi w wieku 70 lat raczej trudno mieć kruczoczarne włosy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pianinka:
Ale ja nic nikomu nie rozkazuję tylko informuję.

Jest taka piosenka elektrycznych gitar "człowiek z liściem na głowie". W skrócie opowiada ona o człowieku który będzie chodził jak pajac tylko dlatego, że każdy boi się mu zwrócić uwagę
@Phyrexia: Generalnie z rudymi ludźmi jest tak, że są albo bardzo atrakcyjni albo bardzo brzydcy. W tym kolorze włosów jest chyba coś takiego, że czyni ładnych jeszcze ładniejszymi, a brzydkich jeszcze brzydszymi.
@wojtoon: Widzę, że nadal nie dociera, że tylko dla Ciebie farbowanie włosów jest pajacowaniem i wygłaszanie takich opinii świadczy tylko o Tobie, a nie ludziach, którzy śmieli wybrać inną fryzurę niż zaaprobowaną przez Ciebie. No nic, miłego życia w swojej bańce panie Janusz ;)