Wpis z mikrobloga

@wujogm: właśnie mnie też zastanawia fenomen tych busów. Sam jak jadę przez Niemcy do Polski to od #!$%@? tego widzę. Co ciekawe mój wujek mieszkający w Niemczech zawsze jeździ tymi busami do Polski a cena przejazdu do 60-70 euro w jedną stronę (obecnie przez wirusa drożej) gdzie samolot z Niemiec można dorwać za 15 euro a za 50 to już regularna cena. Nie rozumiem co kieruje takimi ludźmi serio
@zarodziec_malaryczny997 jako ciekawostkę dodam, że busy powodują do 55 ypadków na niemieckich autostradach, dlatego jest mocne postanowienie żeby założyć im w DE tachografy. Niestety pracę nad ustawą przerwał wirus.


@Tapirro: LEWACTWO DUPA PIECZE ŻE KTOŚ ZARADNY SOBIE RADZI ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli ludziom nie będzie pasowało to wybiorą inny transport niewidzialną rynku wolnej urazówki na ojomie
właśnie mnie też zastanawia fenomen tych busów. (...) cena przejazdu do 60-70 euro w jedną stronę (obecnie przez wirusa drożej) gdzie samolot z Niemiec można dorwać za 15 euro a za 50 to już regularna cena. Nie rozumiem co kieruje takimi ludźmi serio


@encourager: Bo masz bagaż w cenie bez dokładnej kontroli i żadnych specjalnych limitów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@encourager: dodatkowo nie każdy mieszka blisko lotniska. Bardzo często osoby pracujące w Niemczech i Holandii mieszkają na wsiach, gdzie transport osobowy i bagażu z lotniska może być bardzo drogi i busy wychodzą taniej. Ponadto, busa możesz zarezerwować praktycznie z dnia na dzień albo i nawet tego samego dnia. Samolot w dobrej cenie to trzeba zarezerwowac najczęściej pół roku wcześniej
ako ciekawostkę dodam, że busy powodują do 55% wypadków na niemieckich autostradach, dlatego jest mocne postanowienie żeby założyć im w DE tachografy. Niestety pracę nad ustawą przerwał wirus.


@Tapirro: to oszczerstwa! niemdzy po prostu zazdrosza nam preznie dzialajacej branzy transportowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)