Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 750
@zarodziec_malaryczny997: Znajoma dwa tygodnie temu jechała busem do Niemiec. Pyta kierowcy jak długo potrwa podróż, na co uzyskała od niego odpowiedź, że 11h. Tak krótko?-pyta. Jak to możliwe jak autokat jedzie 25h a osobówka ~14-15h. Kierowca: hehe zobaczy pani( ͡ ͜ʖ ͡)
2h później: http://m.radio.kielce.pl/pl/post-105543
Pobierz justanotherdude - @zarodziec_malaryczny997: Znajoma dwa tygodnie temu jechała busem d...
źródło: comment_1590040168lLWNzCzfAe9cqQRqw7mCAG.jpg
@justanotherdude te busy osobowe do Niemiec i Holandii to patologia ze hej. Współczuję normalnym ludziom którzy z jakiegoś względu zmuszeni byli wybrać ten środek transportu. Jechałem takim busem dwa razy. Raz było spoko ale gościu #!$%@?ł jak głupi, drugi raz kierowca po 20 godzinach jazdy (albo więcej) na parkingu w Niemczech dosłownie padł twarzą w kierownice i nie szło go dobudzić więc 6 godzin staliśmy. Oczywiście 3/4 wycieczki to patusy #!$%@?.

Jeżdżąc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@wujogm: @rafal-stojanowski: Pracowałem w Niemczech z Rumunami (choć oni uważali się za Węgrów - Seklerzy z Transylwani) i u nich dopiero była patologia. Do pracy i z powrotem do Rumunii jezdzili busem, z uwagą, jednym kierowcą:) Gość jechał sam z Rumunii do Niemiec. Po przyjedzie kiedy Rumuny pakowali bagaże do samochodu i ogarniali się na wyjazd, ten szedł się przespać 2-3h i jechali z powrotem 2000km xD Pytałem się czemu