Wpis z mikrobloga

@b4rtois: Ja właśnie tak samo i on jest przynajmniej szczery, nie robi tego za pieniądze, jak inni aparatczycy robiąc kurtyzanę z logiki i powtarzając przekaz partyjny. Nie zgadzam się z nim w wielu kwestiach, ale szanuję.
  • Odpowiedz
  • 1
@b4rtois no alternatywy nie zaproponuje bo nie przychodzi mi do głowy, ale gość śpi jak dzieje się coś poważnego a na drugim ujęciu reaguje jak dsieje się coś błachego, nieszkodliwego a p-------a jest raczej grubą sprawą.
  • Odpowiedz
@AntyDojcz: w pełni zgoda. o ile w przypadku Sekielskich można powiedzieć, że żadna władza nie wykazała aktywności w ten przestrzeni na przełomie kilkudziesięciu lat, tak obecnie PiS ma od kilku lat wszelkie narzędzia by oskarżyć i skazać "bohaterów" tego filmu.
  • Odpowiedz
skazać "bohaterów"


@b4rtois: bohatera. Gdyby nie pomówienia bez dowodow i gdyby skierowano sledztwo na prokurature i sad a nie na bogu ducha winnych celebrytow to dokument bylby nawet wartosciowy.
  • Odpowiedz
jeden Polański "wiosny nie czyni". Nie odsiedział bo zawarł ugodę z matką pokrzywdzonej czyli zapłacił oraz uciekł. Jakoś tak, nie śledzę na bieżąco. Fakt, powinien siedzieć


@niechswiatplonie: chyba w takim wypadku nie ma coś takiego jak ugoda..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piczu: nie wiem. Z tego co zrozumiałem nich systemie sądowy występuje coś takiego jak ugoda na którą stronę się mogą zgodzić ale wiedzę swoją opieram na serialach prawniczych z popularnych platform¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@b4rtois: podmienić obrazki i mamy lewą stronę wykopu, a ja tam jestem za karaniem pedofilli w każdej grupie społecznej
  • Odpowiedz
@QBA__: "a ja tam jestem za karaniem pedofilli w każdej grupie społecznej"
no coś Ty. ja jestem za tym żeby gnoić pedonauczycieli, ale już pedolekarzy to bym traktował z przymróżeniem oka, bo przecież nas leczo
  • Odpowiedz