Wpis z mikrobloga

@Taki_Sobie: nawet Terlikowski pisał, że nie ma co zestawiać pedofilii w Kościele do pedofilii w X (pod "X" wstaw nazwę organizacji, środowiska, grupy zawodowej - wg potrzeby). Kościół ma być instytucją zaufania, wzorem cnót, gdzie na linii kapłan - dziecko wiesz, że nic złego nie ma prawa się tam stać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@niechswiatplonie: nie dlatego nie odsiedział, że zawarł ugodę. w stanie, w którym ma być sądzony, żeby wydać wyrok konieczna jest obecność oskarżonego. On po prostu uciekł i się ukrywa, albo w krajach, które nie mają umowy z USA na ekstradycję, albo w krajach, gdzie przywódcy odmówili ekstradycji. Niby napisałeś o ucieczce, ale myślę, że główny powód właśnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Taki_Sobie ale co ma Epstein do naszych polskich gwiazdek telewizyjnych? Zupełnie inne środowisko. To trochę inna sprawa niż międzynarodowa organizacja która zamiata sprawy pod dywan
  • Odpowiedz
@dajeplusy: nic takiego nie napisałem ;)
@Taki_Sobie: a ja nie wiem czy bronisz, czy atakujesz. mój mem jest tylko karykaturą postawy mediów publicznych, czyli ignorowanie jednego filmu dokumentalnego na rzecz promocji drugiego. zło jest złem i również nie bronie środowiska pokazanego w filmie Latkowskiego (#!$%@? od sposobu przedstawienia, ilości dowodów oraz kontekstu politycznego).
  • Odpowiedz