Wpis z mikrobloga

Osobiście uważam że w życiu faceta są najważniejsze 2 osoby, żona i mechanik. Jeżeli nie masz auta to tylko żona.
A piszę tak dlatego że znalazłem swojego mechanika :) wiem bzdura ktoś sobie pomyśli, ale szukałem, wertowałem wczoraj pół internetu żeby znaleźć odpowiedź ile mnie będzie kosztowała naprawa.
- w sieci od 500+ do 1000zł
- na wykopie od 200zł za samą robotę do 1000zł
No trochę się zesrałem bo remont zawieszenia planowałem na czerwiec. Finalnie wyszło 220zł, ale dałem 250zł niech ma na dobre winko albo czekoladki.
6 lat bujałem się po warsztatach i wszędzie było średnio/#!$%@?, nawet jeśli chodziło o zwykła wymianę oleju.
Nie będę reklamował warsztatu ale podeślę namiary na prv ( ͡° ͜ʖ ͡°) #lublin jakby co.
#motoryzacja #samochody #czujedobrzeczlowiek #mechanikasamochodowa
  • 33
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: raczej dobry, opinie mają niezłe, sam raz robiłem tam jakąś pierdołę na szybko w swojej reni i poszło sprawnie i cenowo też w normie. Od renówek owiany legendą jest też Jacek Car Service z Jastkowa i praktycznie wszystko u niego robię ale ma terminy długie.
  • Odpowiedz
@kipowrot: nie ma sprawy, w czerwcu zostawiam auto do remontu zawieszenia przed wakacjami. Uwierz mi bujałem się po mieście szukając sensownego mechanika i większość nie ma podejścia do tego Pana.
  • Odpowiedz
@kipowrot: wiesz nie chodzi o samą wymianę. O podejście i zwrócenie uwagi na inne rzeczy, przy wymianie oleju ów mechanik zwrócił mi uwagę na cos co wyskoczyło przy przeglądzie. Inna sprawa to taka że nie trzyma auta niewiadomo po co, a jeszcze inna że no zna się na rzeczy. Na takich drobiazgach inni potrafią przyciąć sporo hajsu.
  • Odpowiedz