Wpis z mikrobloga

Nadal nie wiele jest, ale byle do przodu. Za niedługo będzie można szukać już pierwszych spółek :)
Nowe logo, nowy favicon, nowy sygnet, nowy design. Nawet ten RadarChart ładnie wyszedł, to jest już svg wygenerowane przez bbliotekę d3.
Co powiecie?

Btw. Jest już nas prawie 200 na tagu #stocktraps
To wiele dla mnie znaczy i oznacza, że zainteresowanie jest coraz większe :)

#programowanie #gielda #ekonomia #gospodarka
MasterOf8 - Nadal nie wiele jest, ale byle do przodu. Za niedługo będzie można szukać...

źródło: comment_1589970573D7oGzVqYthTEF4mmkjbAhg.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A w jakim celu miałbym to dodać? Nie wyliczę wskaźników EPS, ROA, ROE i innych. A tym samym nie zrobię tego RadarCharta. Musiałbym to dodać jako dodatek do strony, ale nie wiem w jakim celu. Jeśli masz pomysł to podziel się nim :) Chętnie go zrealizuję jeśli będzie dobry
  • Odpowiedz
@MasterOf8: Nie wiem czy miałoby to sens ale jakby uwzglednić ilość wydobywanych baryłek w wiekszosci duzych krajów typu USA, Rosja, kraje OPEC+ a do tego dodac kursy gieldowe spółek króre najbardziej tą rope wykozystuja. Mowie tu o np: Lufthansa, American Airlines można by było dodać też do tego kursy spólek zajmujacych się transportem jak np Maersk i posiadajacych duze kontenerowce. Do tego też dane z U.S. API Weekly Crude Oil
  • Odpowiedz