Wpis z mikrobloga

Nadal nie wiele jest, ale byle do przodu. Za niedługo będzie można szukać już pierwszych spółek :)
Nowe logo, nowy favicon, nowy sygnet, nowy design. Nawet ten RadarChart ładnie wyszedł, to jest już svg wygenerowane przez bbliotekę d3.
Co powiecie?

Btw. Jest już nas prawie 200 na tagu #stocktraps
To wiele dla mnie znaczy i oznacza, że zainteresowanie jest coraz większe :)

#programowanie #gielda #ekonomia #gospodarka
MasterOf8 - Nadal nie wiele jest, ale byle do przodu. Za niedługo będzie można szukać...

źródło: comment_1589970573D7oGzVqYthTEF4mmkjbAhg.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Dr_Killjoy: Będzie darmowe a dodatkowo moim zdaniem simplywall.st jest mocno okrojone jeśli chodzi o funkcje. Ja rozumiem, że same RadarCharty mogą przypominać simplywall.st ale jeśli to jedyne czym się wyróżnia simplywall.st to nie jest dobrze :D
  • Odpowiedz
@Dr_Killjoy: przede wszystkim tym że to nie bedzie "simplywallst" a autor zdobywa doświadczenie w programowaniu :) doświadczenie zdobyte na tworzeniu narzedzia jak tutaj, moze okazać się bardziej owocne finansowo niż inwestycje na giełdzie.
Ja tu jestem z czysto developerskiego zainteresowania :) Pewnie nie tylko ja.
  • Odpowiedz
@karolzzr: Tak, nie jest jakieś skompikowane ale ciężko było to wymyślić :D Dzięki, fajnie, że ci się podoba.
@KochanekAdmina: Możliwe, chcę wszystko robić stopniowo, bo wtedy uda się to wszystko zrobić (mam taką nadzieję) :) Jeśli chodzi o dane to już większość jest na serwerach stocktraps.com. Teraz trzeba to tylko połączyć z frontendem.
  • Odpowiedz