Wpis z mikrobloga

  • 756
#zalesie

Pracuje w zakładzie produkcyjnym w biurze. Na dwóch halach montażowych są kamery ze względów bezpieczeństwa. Więc i w aktach mam podpisana zgodę na kamery w miejscu pracy. Ostatnio prezes jakieś dwa tygodnie temu zlecił zainstalowanie kamery w biurze. Siedzę w rogu i na moje nieszczęście jest tuż za mną pod sufitem. Widziałem podgląd i wszystko u mnie widać na monitorze i laptopie. Przez to teraz strasznie niekomfortowo czuję się w pracy. Od dwóch tygodni w ogóle nie mam ochoty do niej chodzić i patrzę tylko, by swoje odbębnić i iść do domu. Skrępowany jestem przez nią cały czas bo czuję się, jakby kierownik albo prezes za mną stał i cały czas patrzył mi na ręce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 172
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Best11

kup sobie nakladkę polaryzującą na monitor. Dalej będą widzieć Twoje ruchy, ale chociaż ekranu nie.


Coś mi się wydaje, że ta kamera jest właśnie po to, żeby widzieć co się dzieje na ekranie. Więc xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shiv3r:
U nas jak pracowałem na produkcji to szef miał jakąś obsesję na punkcie kamer. Dwie hale i WSZĘDZIE KAMERY. Praktycznie nie było martwych punktów. Do tego kamery wysokiej rozdzielczości oraz możliwość zdalnego podglądu np. z telefonu. Jak widziałem to mogli nawet przeczytać co w telefonie ktoś piszę. Zgody żadnej nawet nie chcieli dać do podpisania, kręciłem małysza z tego powodu.

Najśmieszniejsze, że te kamery służyły tylko do tresowania pracownika.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shiv3r:
Nic bym nie mówił, ale jak wykorzystują je do wyłapywania np. "A co Pan robił 12 minut w szatni o 21:37?" to krew człowieka zalewa. Raz cała zmiana takie pisma dostała XD Najśmieszniejsze jest to, że z tego co się wtedy orientowałem nie mogli i tak wykorzystać tych kamer przeciwko nam. No chyba, ze ktoś chamsko coś kradł na kamerach
  • Odpowiedz
@Shiv3r: Ja mam kamery akurat przed moim stanowiskiem pracy. Jak dla mnie, to nawet kierownik może sobie przede mną siedzieć i na mnie patrzyć. Wywalone xD
  • Odpowiedz
@v1lk: Jeszcze z 1,5 roku temu. Jak jakiś dobry wpis dostal 2000 plusow to był szczyt. Teraz od tak 6k leci. Chyba od tych patostreamow tyle ludziskow sie tu nasrało
  • Odpowiedz
@lastro no tak, ale teraz kwarantanny, wirusy, pandemia. Dużo ludzi w domach siedzi to i więcej sie udziela ()

Ale fakt że wcześniej to wyglądało inaczej, no właściciel portalu nasz najznakomitszy władca rogali się cieszy, a dostawca internetu cierpi xD
  • Odpowiedz