Wpis z mikrobloga

@Wygryw_z_wyboru: Pepperki to podludzie, jak widzą przecenę butów Merrella czy jakiś inny najtańszy model Salomona, które wyglądają jakby je cygan w szopie kleił albo były z wyprzedaży sezonu 2008 w CCC to się rzucają i biorą 2 sztuki na zapas
Pepper był spoko 2-3 lata temu, a aktualnie ciężko tam coś ciekawego znaleźć oprócz promocji masła - 20 gr przy zakupie całej palety
@Szymek7257: Ale tam ten tytan intelektu chce kupić drugą sztukę taniej o 8 zł by później zwrócić tą pierwszą droższą. Automatycznie zyskuje ja tym manewrze 8 zloty, by później zapłacić 15 za odsyłkę tego droższego flakonu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Zabi96: przy zwrocie w terminie podanym w przepisach (chyba 2 tyg) sprzedawca ma obowiazek zrefundowania kosztow dostawy zwracanego towaru do wysokosci najtanszego dostepnego sposobu wysylki (tak mi sie kojarzy, mam nadzieje ze nie wzialem tego z tylka)
@Marmite: Ja to juz na perfuforum czytalem spuszczanie sie do poszczegolnych miesiecy batcha z 2019 i jakies gigantycznie roznice miedzy np wrzesniem a pazdziernikiem XD Teraz jeszcze zbanowali jakis skladnik w zwiazku z IFRA 2020

Te klony to o dupe rozbic bo moja odlewka z poczatku 2019 jest slaba jak plyn do naczyn, a ktos inny z kolejnym miesiacem pisal ze szlo sie udusic i kazdy komentowal ze chyba wylal na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eric2kretek: czyli jak zwykle, dopóki nie kupisz i sam nie sprawdzisz to jak wróżenie z fusów xD to najwyżej kupię, przetestuję i zwrócę, w Notino chyba można