Wpis z mikrobloga

I sobie do Wrocławia pojechałem... ( ͡º ͜ʖ͡º)


Dziś wpadł Zbąszynek... jestem tutaj po raz pierwszy od.... w #!$%@? czasu. I w końcu jakas praca za pomocnika.

Sieci trochę wymienili w Porażynie, jakieś naprawy po drodze, zwolnienia, a czas jazdy tak rozciągnięty, że nawet gdyby jechać 100km/h zamiast 140 to i tak by trzeba bylo stać w Opalenicy, a w Zbąszynku przed czasem byśmy byli. Ale nie ma co narzekać.

Griffin 010 sprawuje się fajno, jedynie co to można było wyłapać kolejny mankament. W kab. 1 jest dość głośno gdy uruchomi się sprężarka. No cóż ¯_(ツ)

Jeszcze jedno info
Dziś mija rok od założenia konta i mojego pierwszego wpisu. Przegrywam żyćko z Wami już tak długo i mam ochotę na więcej ( )
Liczę, że zaangażowanie w #barylkakrwi oraz content, który wrzucam nt. kolei, #krwiodawstwo, gotowania i innych pierdół Wam pomaga i dostanę od Was za to na te #urodziny po plusie. ʕʔ

A dziś\/
27 101 CZARTORYSKI
pomocnik
12:00 Poznań Główny - Zbąszynek 13:06
72 100 CZARTORYSKI
pomocnik
16:13 Zbąszynek - Poznań Główny 17:14_

A na foto bonus - Pt47 65 przejeżdżający przez stację Zbąszyń, którego dziś mijaliśmy()

#atencyjnymaszynista #100twarzykolejarzy #kolej #podroze #pociagi #pkp #intercity #poznan #zbaszynek #atencyjnyniebieskipasek #chwalesie
Pociongowy - I sobie do Wrocławia pojechałem... ( ͡º ͜ʖ͡º)
SPOILER
Dziś wpadł Zbąszyn...

źródło: comment_1589890663odvRXK2qXHY2OAWk8coNoQ.jpg

Pobierz
  • 8
a czas jazdy tak rozciągnięty, że nawet gdyby jechać 100km/h zamiast 140


@Pociongowy: to nie tylko tutaj takie cuda, na całej trasie Wrocław - Rzeszów siódemka wyrabia się w rozkładzie rozpisanym na 150/160 ( ͠° °)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wanghoi: ogólnie całkiem spoko jak dla mnie to trochę niskie ale to ja jestem niewymiarowy i czujka dymu chyba jest trochę za nisko za każdym razem Czołem #!$%@?ę Jak wychodzę przedziału maszynowego ogólnie jeśli chodzi o wygodę to tak bym powiedział że 6,5/10 może 7.