Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, wybaczcie ze wolam ale chcialem tylko podzielic sie tym ze wczoraj zabieg kregoslupa przeszedlem pomyslnie i bardzo wam dziekuje za plusy oraz kciuki trzymane. tu link do pierwszego wpisu
https://www.wykop.pl/wpis/49497565/mirki-i-mirabelki-trzymajcie-kciuki-prosze-zeby-ws/

Jako ze to w szwecji a oni robia wszystko inaczej to juz wczoraj pod wieczor byla pierwsza proba na korytarzu, troche bolalo, dostalem dostalem renalt (to bolalo jeszcze bardziej), byl ze mna pilot oczywiscie (Pani Mia, sjuksköterska), pielegniarka nie wlaczyla minutnika na starcie wiec nie wiem jaki czas na okrazeniu wyszedl ale osoby z ktorymi lezalem tez braly udzial, powiem tylko tyle ze do konca na prowadzeniu. Pod spodem zdjecie pamiatkowe mojego bolidu (zawieszenie w pelnej elektryce, gora dol obnizasz) ( ͡º ͜ʖ͡º)
w komentarzu dodam rowniez zdjecie wczorajszego obiadu ze szpitala oraz dzisiejsze sniadanie tak gdyby kogos zainteresowalo, oraz zdjecie z popijawy na koncu.
Do do covid to nikt nie chodz w szpitalu w maskach.jeszcze raz dzieki za plusiki i zycze wam tez duzo zdrowia

@zapster: @HPCC1A9F: @andromedaa: @1950M: @Latajacafretka: @andromedaa: @levusek1992: @Emel96:
@Emel96: @F33dbacK: @uncles @Lebensabschnittpartner: @Kreutz-u: @SkorpionX: @monicore: @Poziom1222: @Artimeges: @jadi: @miec_je_wszystkie: @MrPickles: @Boomkin: @szzzzzz: @PaulStone: @andromedaa: @szewcu222: @RBMK: @hiteeek: @erjan: @DelicjeSzampanskie: @kupczyk: @Pearson:

#operacja #szwecja #zdrowie #kregoslup #emigracja
Pobierz
źródło: comment_1589879606QG3H3ZmHPMn1oNBgoEI1wh.jpg
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@Blacksnow: to my cię tu żałujemy bo polska służba zdrowia jest jaka jest a ty w szwecji sobie kręgosłup leczysz zarobasie!? Z wypaśnym jedzonkiem i profesionalną obsługą!? xD ( ͡ ͜ʖ ͡) żarcik, wracaj do zdrowia miras, jeszcze będzie czas by odpoczywać, po tylu przeżyciach każda chwila stabilności będzie cię mega cieszyła!
@Blacksnow Super że wszystko poszło dobrze, powodzenia na rehabilitacjach () Ja miałam operację kręgosłupa w sierpniu zeszłego roku, mnie postawili do pionu dopiero na następny dzień, także i tak nie było źle