Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 641
Przypominam, że na ostatniej debacie prezydenckiej Krzysztof Bosak stawiał Węgry jako wzór i że powinniśmy iść ich ścieżką.

W ramach walki z narodowymi populistami z pisu, głosować na ultranarodowych populistów z konfederacji to trzeba mieć jakiś gwóźdź wbity w mózg.

#konfederacja #bosak #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #polityka
Partyzant91 - Przypominam, że na ostatniej debacie prezydenckiej Krzysztof Bosak staw...

źródło: comment_1589875947MEIsFXL9CJUoay4HnvKqjF.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Neubert: ważniejsza jest nienawiść do wolnych mediów za to, że prezentują inny światopogląd niż jakiś tam durny interes Polski i Polaków.
  • Odpowiedz
@qaswe: Już chyba tylko debile takie jak ty, nabierają się na anty Wyborczą narrację. Wystarczy otworzyć oczy i zobaczyć, kto patrzy PISowi na ręce w tym kraju.
  • Odpowiedz
@Drakii ja słyszałem od eurosceptyków że te acta2 zabronią memów na terenie całego UE. Cóż czas pokazał ile były warte te absurdalne zarzuty xD
  • Odpowiedz
@Drakii:

Skończ się pogrążać tym gównianym argumentem o blokadzie memów, bo to wierutne kłamstwo -

https://gadzetomania.pl/60458,7-faktow-o-acta-2-czy-memy-znikna-z-internetu

Podnoszona w debacie kwestia internetowych memów, choć całkowicie poboczna, urosła w wielu dyskusjach do rangi podstawowego problemu. Tymczasem – z punktu widzenia aktualnych przepisów – zdecydowana większość memów i dzisiaj łamie prawo, wykorzystując cudze prace bez podania autora i źródła. Z reguły nikt nie ściga jednak ich twórców i nic nie wskazuje na to,
  • Odpowiedz
@Neubert: co mam zarzucać Szechterowi? Kto interesuje się polityką od dłużej niż kadencji PIS tego banały nie interesują, a Ciebie uczyć nie będę, masz google
  • Odpowiedz
@nemis: Adam Michnik od 1980 roku opozycyjny działacz Solidarności, za co przesiedział lata w pierdlu za PRL po to by 40 lat później gimboprawaki jak ty nazywały go żydokomunistą
  • Odpowiedz