Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia #tinder #randkujzwykopem

Nie rozumiem popularnego na wykopie negatywnego poglądu na temat kobiet posiadających już dzieci i szukających partnera. Oczywiście kobiety ukrywające ten fakt na początku robią źle, mogą tracić czyiś czas i nie bronię ich. Ale jest np. laska co w opisie powie że ma dziecko czy dwa i szuka partnera. Cow tym złego w sumie?

Różne rzeczy się ludziom przytrafiają i ktoś mógł np. stracić męża na skutek choroby czy wypadku. Ale niech już będzie że to mniejszość, a większość po prostu się rozstała. To coś takiego okropnie obrzydliwego rozstać się z mężem? Wy podejmujecie same dobre decyzje w życiu i nigdy sie z nich nie wycofujecie? Serio nie rozumiem tego.

Pytam się - co ma waszym zdaniem taka kobieta zrobić ze swoim życiem? Nie pytam o argumentum ad passatum w stylu "trzeba było x". Ja pytam o przyszłość, nie o przeszłość. I to nie jest bait ani próba wywołania gównoburzy tylko serio chciałbym podyskutować.Może sam zmienię zdanie co do nich.
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie rozumiem popularnego na wykopie negatywnego poglądu na temat kobiet posiadających już dzieci i szukających partnera.


@zielonzielon: nie rozumiesz, bo Ciebie nie dotyczy i tyle. Dlaczego ktoś kto może "przebierać" w kobietach ma wziąć akurat tę z dwójką dzieci i bagażem emocjonalnym? Kwestia doznań, ja nigdy nie musiałem wiązać się z kimś takim więc nie rozumiem totalnie dlaczego miałbym to dobrowolnie zrobić, co kobieta która zrobiła sobie dzieci z nieodpowiednim
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zielonzielon: może polecę w za duża dygresje ale moim zdaniem bierze się to z dwóch rzeczy.
Po pierwsze na wykopie każda myśl czy idea jest z miejsca fanatyzowana do absurdalnych rozmiarów. Nie ma miejsca na szarość, jest albo absolutna czerń albo biel.
Po drugie to myślę też, że jest niejaka odpowiedź na kult matki Polki, a jak matka jest samotna to już w ogóle ma +100 do respektu.
Zobacz jakie
  • Odpowiedz
@zielonzielon: Chodzi o to że mężczyźni są romantykami. A jak kobieta szuka z dziećmi to szuka tak naprawdę pomocnika sponsora.
I o ile bez dziecka też tak może być to mężczyzna dużo mniej musi od siebie włożyć - i wysiłku i finansowo a przy tym otrzyma więcej - wspólne wycieczki przyjemności. I ma dużo mniejszą szansę że kobieta jest z nim dla portfela i darmowej pomocy domowej a ze względu
  • Odpowiedz
robisz se z nim bombelka a on i tak okazuje się hujem?


Nikt od tak nie okazuje się hujem, ludzie się potrafią zmieniać, ale trwa to latami i jest bardzo trudne, więc coś czuję że nie kumasz że zasranym obowiązkiem przyszłej matki jest porządnie sprawdzić kandydata na przyszłego męża.

I mi nie opowiadaj bajek że to pojedyncze przypadki, bo będąc młodym chadem wyruchałem tyle idiotek, że mogę to uznać za miarodajną statystykę. Tylko mocne gumy i walenie w kakao uchroniły je przed samotnym macieżyństwem, a nie ich "rozumki" które powinny je strzec przed dawaniem mi d--y ¯\_(ツ)_/¯

Widzę,
  • Odpowiedz
Większość tu komentujących z taką nienawiścią chyba zapomina, ze za każdą samotną matką stoi także samotny ojciec ( )

O samotnych ojcach macie takie samo zdanie, czy może oni - w przeciwieństwie do samotnych matek - sa bohaterami wykorzystanymi przez podłą karyne? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Shyvana: słońce, nie wiem czy ogarniasz teorię grafów i biologię na takim poziomie, ale samotnych
  • Odpowiedz
Większość tu komentujących z taką nienawiścią chyba zapomina, ze za każdą samotną matką stoi także samotny ojciec ( )

O samotnych ojcach macie takie samo zdanie, czy może oni - w przeciwieństwie do samotnych matek - sa bohaterami wykorzystanymi przez podłą karyne? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Shyvana: słońce, nie wiem czy ogarniasz teorię grafów i biologię na takim poziomie, ale samotnych
  • Odpowiedz
Zbędna jest w tym tylko ta wszechobecna tutaj pogarda


@Corkamalarza: obowiązkiem członków społeczeństwa jest kategoryczne piętnowanie patologii, bez tego następuje degradacja tkanki społecznej i upadek obyczajów ()
A że przejawia się to pogardą i agresją wynika z ogólnie niskiego poziomu debaty publicznej w społecznościach prymitywnych ludów zamieszkujących lasy zasrane gównem ()
  • Odpowiedz